عملکرد مطبوعات اردبیل در «تولید محتوا» نیازمند ارتقا است

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، علی لطفی عصر یکشنبه در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که در سالن همایش مجتمع فرهنگی و هنری ولایت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد، عنوان کرد: متأسفانه برخی از مطبوعات فعال استان اردبیل در بخش تولید محتوای کیفی ورود چندان جدی ندارند که باید چنین رسانه‌هایی توجه ویژه‌ای به ارتقای محتوای مطالب تولید شده خود داشته باشند.

به گفته وی زمانی که مسئولان اعطای مجوز برای فعالیت نشریات را معجزه و عملکردی مناسب برای خود قلمداد می‌کردند باید به فکر تولید کیفی محتوا و ارتقای سواد رسانه‌ای نیز می‌بودند.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه اردبیل به اهمیت توجه به حوزه رسانه اشاره کرد و یادآور شد: در مقطعی از زمان برخورداری از قدرت بالای نظامی‌باعث اقتدار در سطح جهان می‌شد در حالی که در شرایط کنونی جنگ اصلی، نبرد اندیشه‌ها و قلم‌هاست.

لطفی تصریح کرد: شرایط کنونی برخورداری از رسانه‌هایی در طراز انقلاب اسلامی‌با تفکر انقلابی را یادآور می‌شود.

وی ادامه داد: توجه به مطالبات اصحاب قلم همچون بیمه و امنیت شغلی می‌تواند فراغ کامل فعالان حوزه رسانه را برای تداوم فعالیت کیفی فراهم نماید.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه اردبیل در ادامه به اهداف برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر اردبیل اشاره کرد و افزود: این جشنواره فرصتی برای ارتقای سواد رسانه‌ای و مهارت افزایی در تولید محتوا فراهم کرده است.

لطفی یادآور شد: در سالیان اخیر خوشبختانه رسانه‌های استان اردبیل در بخش گزارش نویسی و عکس در حد مطلوبی عمل کردند ولی در بخش موشن گرافی و گرافیک در وضعیت مطلوبی قرار نداریم.

وی از آمادگی بسیج رسانه سپاه اردبیل برای برگزاری سایر آموزش‌ها برای فعالین این عرصه خبر داد.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه اردبیل تصریح کرد: برای پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر هزار و ۶۳۷ اثر به دبیرخانه برگزاری جشنواره ارسال شده بود تا در نهایت از آثار برتر با انتخاب هیئت داوران تجلیل به عمل آید.

وی در پایان از استاندار اردبیل خواست تا به همان اندازه که به امور عمرانی توجه می‌شود به فعالیت‌های فرهنگی نیز پرداخته شود.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند