عملکرد خوب آموزشگاه‌های رانندگی موجب کاهش تصادفات می‌شود

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ غلامرضا‌هاشمی‌زاده بعدازظهر یکشنبه در جمع مدیران آموزشگاههای رانندگی شهرستان اردستان اظهار داشت: پلیس راهور به عنوان ضابط قضایی مجاز است تا نسبت به بازبینی دوربین آموزشگاه‌های رانندگی اقدام کند.

وی افزود: آموزشگاه‌های رانندگی با توجه به گرانی بنزین مجاز نیستند تعرفه‌های خود را افزایش دهند که بر این اساس برای آموزشگاه‌های شهرهای زواره و مهاباد اردستان جداگانه بنزین تخصیص پیدا خواهد کرد.

آموزشگاه‌های رانندگی اردستان آموزش‌ها را جدی بگیرند

فرمانده انتظامی‌شهرستان اردستان گفت: بازخوردهایی که از تصادفات کل شهرستان اردستان برداشت شده است، نشان می‌دهد که اکثر رانندگان در بعضی از قوانین رانندگی مشکل دارند که آموزشگاه‌ها باید نسبت به آموزش آنها جدیت به خرج دهند.

وی ابراز داشت: عملکرد خوب آموزشگاه‌های رانندگی می‌تواند موجب کاهش تصادفات شود بر این اساس آموزش‌ها باید بصورت کیفی دنبال شود تا بازدهی خوبی را شاهد باشیم.

سرهنگ‌هاشمی‌زاده بیان داشت: مردم نسبت به عملکرد آموزشگاه‌ها حساسیت خاصی را دارند که این آموزشگاه‌ها باید با عملکرد خوب خود این حساسیت‌ها را برطرف کنند.

فرمانده انتظامی‌شهرستان اردستان با بیان اینکه آموزشگاه‌های رانندگی کارشان با پلیس ارتباط دارد، تصریح کرد: بر این اساس باید ضمن رعایت نظم به عنوان دیده بان پلیس عمل کنند.

وی تاکید کرد: به مناسبت هفته بسیج و قدردانی از بسیجیان که در طرح رضویون با ناجا همکاری داشته اند در موضوع ثبت نام گواهینامه رانندگی موتور سیکلت و خودرو سواری در آموزشگاه‌های شهرستان اردستان تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

سرهنگ‌هاشمی‌زاده با بیان اینکه در شهرستان اردستان موضوع روابط از ضوابط بیشتر کاربرد دارد، افزود: آموزشگاهها ضمن رعایت قوانین در خدمات رسانی به مردم سهولت کار را در نظر بگیرند.

آموزشگاه‌های رانندگی اردستان نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام کنند

مهدی بهفر در ادامه این جلسه اظهار داشت: آموزشگاه‌های رانندگی شهرستان اردستان می‌توانند با مراجعه به اتاق اصناف نسبت به دریافت پروانه کسب خود اقدام کرده و از تخفیفات خوبی برخوردار شوند.

وی افزود: اتاق اصناف اردستان به رانندگان آموزشگاه‌های رانندگی که اقدام به دریافت پروانه کسب کنند، خدماتی همچون بیمه رانندگان بصورت قسطی و دریافت کارت‌های سوخت رانندگان آموزشگاهها را پیگیری می‌کند.

رئیس اتاق اصناف اردستان  با اشاره به اینکه آموزشگاه‌ها برای دریافت خدمات و پیگیری کارهای اداری خود نیاز به مراجعه به اصفهان ندارند افزود: شهرستان اردستان دارای دو آموزشگاه رانندگی پایه سه، یک آموزشگاه موتور سیکلت و یک آموزشگاه پایه  یکم است که تا کنون فقط یک آموزشگاه نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام کرده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند