عملکرد خوب آموزشگاه‌های رانندگی موجب کاهش تصادفات می‌شود

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ غلامرضا‌هاشمی‌زاده بعدازظهر یکشنبه در جمع مدیران آموزشگاههای رانندگی شهرستان اردستان اظهار داشت: پلیس راهور به عنوان ضابط قضایی مجاز است تا نسبت به بازبینی دوربین آموزشگاه‌های رانندگی اقدام کند.

وی افزود: آموزشگاه‌های رانندگی با توجه به گرانی بنزین مجاز نیستند تعرفه‌های خود را افزایش دهند که بر این اساس برای آموزشگاه‌های شهرهای زواره و مهاباد اردستان جداگانه بنزین تخصیص پیدا خواهد کرد.

آموزشگاه‌های رانندگی اردستان آموزش‌ها را جدی بگیرند

فرمانده انتظامی‌شهرستان اردستان گفت: بازخوردهایی که از تصادفات کل شهرستان اردستان برداشت شده است، نشان می‌دهد که اکثر رانندگان در بعضی از قوانین رانندگی مشکل دارند که آموزشگاه‌ها باید نسبت به آموزش آنها جدیت به خرج دهند.

وی ابراز داشت: عملکرد خوب آموزشگاه‌های رانندگی می‌تواند موجب کاهش تصادفات شود بر این اساس آموزش‌ها باید بصورت کیفی دنبال شود تا بازدهی خوبی را شاهد باشیم.

سرهنگ‌هاشمی‌زاده بیان داشت: مردم نسبت به عملکرد آموزشگاه‌ها حساسیت خاصی را دارند که این آموزشگاه‌ها باید با عملکرد خوب خود این حساسیت‌ها را برطرف کنند.

فرمانده انتظامی‌شهرستان اردستان با بیان اینکه آموزشگاه‌های رانندگی کارشان با پلیس ارتباط دارد، تصریح کرد: بر این اساس باید ضمن رعایت نظم به عنوان دیده بان پلیس عمل کنند.

وی تاکید کرد: به مناسبت هفته بسیج و قدردانی از بسیجیان که در طرح رضویون با ناجا همکاری داشته اند در موضوع ثبت نام گواهینامه رانندگی موتور سیکلت و خودرو سواری در آموزشگاه‌های شهرستان اردستان تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

سرهنگ‌هاشمی‌زاده با بیان اینکه در شهرستان اردستان موضوع روابط از ضوابط بیشتر کاربرد دارد، افزود: آموزشگاهها ضمن رعایت قوانین در خدمات رسانی به مردم سهولت کار را در نظر بگیرند.

آموزشگاه‌های رانندگی اردستان نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام کنند

مهدی بهفر در ادامه این جلسه اظهار داشت: آموزشگاه‌های رانندگی شهرستان اردستان می‌توانند با مراجعه به اتاق اصناف نسبت به دریافت پروانه کسب خود اقدام کرده و از تخفیفات خوبی برخوردار شوند.

وی افزود: اتاق اصناف اردستان به رانندگان آموزشگاه‌های رانندگی که اقدام به دریافت پروانه کسب کنند، خدماتی همچون بیمه رانندگان بصورت قسطی و دریافت کارت‌های سوخت رانندگان آموزشگاهها را پیگیری می‌کند.

رئیس اتاق اصناف اردستان  با اشاره به اینکه آموزشگاه‌ها برای دریافت خدمات و پیگیری کارهای اداری خود نیاز به مراجعه به اصفهان ندارند افزود: شهرستان اردستان دارای دو آموزشگاه رانندگی پایه سه، یک آموزشگاه موتور سیکلت و یک آموزشگاه پایه  یکم است که تا کنون فقط یک آموزشگاه نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام کرده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند