عضو جبهه آزادی بخش فلسطین: فلسطین فرزندش را فراموش نخواهد کرد

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی‌آزادی بخش فلسطین تاکید کرد که زمان آن رسیده است که تمام گروه‌های مقاومت بجنگند و به جنایت ترور سردار سلیمانی پاسخ دهند.

به گزارش ایسنا، لیلی خالد، عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی‌آزادی بخش فلسطین در گفت‌وگو با شبکه المیادین گفت: ترامپ با ترور سردار سلیمانی یک خطای تاریخی مرتکب شد. من به سردار سلیمانی می‌گویم که تو فرزند فلسطین هستی و فلسطین فرزندانش را فراموش نمی‌کند.

وی تاکید کرد: زمان آن رسیده است که تمام گروه‌های مقاومت بجنگند و به جنایت ترور سردار سلیمانی پاسخ دهند.

لیلی خالد خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها گمان می‌کنند که می‌توانند سپر مقاومت را بشکنند اما بدانند که هزاران قاسم سلیمانی متولد می‌شوند.

به گزارش ایسنا، پنتاگون، بامداد دیروز(جمعه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که سردار سپهد سلیمانی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در فرودگاه بغداد ترور کرده است.

صبح جمعه، خبر شهادت سردار سلیمانی در بیانیه‌ای از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ایران هم تایید شد.

شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی‌ایران در خصوص این اقدام جنایتکارانه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: جنایتکاران با انتقام سخت منتقمین خون سردار سلیمانی در زمان و مکان مناسب روبرو خواهند شد.

شورای امنیت سازمان ملل نیز چند ساعت پس از به شهادت رسیدن سردار سلیمانی، یک جلسه غیر علنی درباره تحولات خاورمیانه تشکیل داد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند