عزم سازمان تأمین اجتماعی برای حل مشکلات بیمه‌ای استارت‌آپ‌ها

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه بررسی وضعیت استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان، سالاری رئیس سازمان تأمین اجتماعی گزارشی از وضعیت بیمه این شرکت‌ها ارائه داد.

وی گفت: به کسب و کارهای فضای مجازی و سهامدارانشان بخشنامه کردیم که باید بیمه شوند تا بتوانند از امکانات بیمه تأمین اجتماعی استفاده کنند.

سالاری ادامه داد: استارت آپ‌ها مشاغل نوپایی هستند و تلاش داریم مشکلات بیمه ای آنها را حل کنیم. در جلسه‌ای که با آقای قاضی زاده‌هاشمی عضو هیئت رئیسه داشتیم مشکلات بیمه ای استارت آپ‌ها بررسی شد و با صدور بخشنامه‌هایی، این مشکلات تا حدودی حل شد. علاوه بر این کارگروه مشترکی ایجاد و مقرر شده معاونت علمی‌و فناوری نماینده ای به این کارگروه بفرستد تا مشکلات بیمه ای این کسب و کارها حل شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند