عزت و عظمت کشور نتیجه ایستادگی در برابر دشمنان است

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام علی باقری عصر سه شنبه در جشن چهل سالگی بسیج که با حضور بسیجیان فردوس بود؛ بسیج را مایه فخر، مباهات و افتخاردانست و افزود: سخن از بسیج یعنی سخن از هر آنچه ملت ایران دارد و حرکت بسیج امروز پس از چهل با تعقل، فکر واندیشه بیشتر ادامه دارد.

وی تاکید کرد: امروز به برکت هوشیاری و بصیرت بسیج برنامه ریزی چندین ساله دشمن از آن سوی مرزها در جریان اغتشاشات اخیر در ظرف کمتر از ۴۸ ساعت به شکست انجامید.

وی تصریح کرد: هوشمندی رهبری و بصیرت بسیجیان که همان آهاد مردم هستند ضامن بقاء و تداوم انقلاب است و علاوه بر فهم دیروز توانسته است با درایت و آگاهی مسائل را تحلیل و بررسی کرده و تصمیم درست را بگیرد.

باقری فراگیری بسیج، خداباوری و حفاظت از دستاوردهای انقلاب را از جمله شاخصه‌های بسیج برشمرد و افزود: بسیج امروزعمومیت پیدا کرده و نقطه اوج آن خداباوری وتکیه بر خدا است که دشمن با تمام امکانات سخت و نرم افزاری نتوانسته به اهداف شوم خود برسد.

استاد حوزه علمیه مشهد نقش بسیج در مسائل اقتصادی و عرصه خدمت به محرومان را ستود و گفت: امروز ۱۱ هزار پروژه محرومیت زادیی را بسیج انجام می‌دهد که نشان از حضور چشمگیر این قشرمخلص جامعه در عرصه خدت به مردم است.

وی تاکید کرد: نباید بر سر عزت و سربلندی این کشور با هیچ کس معامله کنیم و همه عظمت ما نتیجه مقاومت در برابر دشمن و تبعیت از رهبری است.

امام جمعه فردوس نیزگفت: اگر تفکر بسیجی در کشور تنین انداز شود در برابر توطئه‌های دشمن بیمه خواهیم شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا بابایی تصریح کرد: بسیجی به لباس نیست و هر کس در این کشور خالصانه به مردم خدمت می‌کند بسیجی است.

وی تاکید کرد: امروز چتر بسیج در تمام این کشور گسترانیده شده و رهبری انکار بسیج را یا نابخردانه و یا خائنانه میدانند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند