عزت و عظمت کشور نتیجه ایستادگی در برابر دشمنان است

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام علی باقری عصر سه شنبه در جشن چهل سالگی بسیج که با حضور بسیجیان فردوس بود؛ بسیج را مایه فخر، مباهات و افتخاردانست و افزود: سخن از بسیج یعنی سخن از هر آنچه ملت ایران دارد و حرکت بسیج امروز پس از چهل با تعقل، فکر واندیشه بیشتر ادامه دارد.

وی تاکید کرد: امروز به برکت هوشیاری و بصیرت بسیج برنامه ریزی چندین ساله دشمن از آن سوی مرزها در جریان اغتشاشات اخیر در ظرف کمتر از ۴۸ ساعت به شکست انجامید.

وی تصریح کرد: هوشمندی رهبری و بصیرت بسیجیان که همان آهاد مردم هستند ضامن بقاء و تداوم انقلاب است و علاوه بر فهم دیروز توانسته است با درایت و آگاهی مسائل را تحلیل و بررسی کرده و تصمیم درست را بگیرد.

باقری فراگیری بسیج، خداباوری و حفاظت از دستاوردهای انقلاب را از جمله شاخصه‌های بسیج برشمرد و افزود: بسیج امروزعمومیت پیدا کرده و نقطه اوج آن خداباوری وتکیه بر خدا است که دشمن با تمام امکانات سخت و نرم افزاری نتوانسته به اهداف شوم خود برسد.

استاد حوزه علمیه مشهد نقش بسیج در مسائل اقتصادی و عرصه خدمت به محرومان را ستود و گفت: امروز ۱۱ هزار پروژه محرومیت زادیی را بسیج انجام می‌دهد که نشان از حضور چشمگیر این قشرمخلص جامعه در عرصه خدت به مردم است.

وی تاکید کرد: نباید بر سر عزت و سربلندی این کشور با هیچ کس معامله کنیم و همه عظمت ما نتیجه مقاومت در برابر دشمن و تبعیت از رهبری است.

امام جمعه فردوس نیزگفت: اگر تفکر بسیجی در کشور تنین انداز شود در برابر توطئه‌های دشمن بیمه خواهیم شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا بابایی تصریح کرد: بسیجی به لباس نیست و هر کس در این کشور خالصانه به مردم خدمت می‌کند بسیجی است.

وی تاکید کرد: امروز چتر بسیج در تمام این کشور گسترانیده شده و رهبری انکار بسیج را یا نابخردانه و یا خائنانه میدانند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند