عدم مناسب‌سازی مبلمان شهری و اشتغال؛ ۲ مشکل اصلی نابینایان

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، علی‌اکبر جمالی در همایش روز جهانی نابینایان که با حضور شهردار تهران و جمعی از معاونین سازمان بهزیستی و نابینایان کشور صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: عدم مناسب‌سازی معابر و مبلمان شهری در دو، سه سال اخیر باعث شده که هر سال در نزدیکی مهرماه و روز نابینایان، دوستان نابینای عزیز خود را از دست دهیم.

وی به حادثه‌ای که برای دو نفر از نابینایان رخ داد، اشاره کرد و گفت: یکی از این افراد در مترو و دیگری نیز به دلیل عدم مناسب‌سازی معابر و اماکن شهری، جان خود را از دست دادند.

مدیرعامل انجمن نابینایان ایران تأکید کرد: امیدواریم سال آینده با بهبود وضعیت مناسب‌سازی معابر، اماکن و مبلمان شهری روبرو شویم و دیگر شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم.

جمالی درباره قانون جامع حمایت از حقوق معلولان گفت: در حال حاضر یکی از موضوعات اساسی ما اجرای قانون جامع حمایت از حقوق معلولان است که تدوین آئین‌نامه‌های اجرایی قانون، اشتغال، تأمین اجتماعی و بیمه نابینایان، از جمله موضوعاتی است که دغدغه آن در میان جامعه نابینایان وجود دارد و خواستار بهبود وضعیت آنان هستیم.

وی با اشاره به اینکه ۵۰۰۰ نابینا عضو انجمن نابینایان هستند، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم در انجمن برنامه‌هایی برای بهبود وضعیت این افراد برگزار کنیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند