عدم مناسب‌سازی مبلمان شهری و اشتغال؛ ۲ مشکل اصلی نابینایان

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، علی‌اکبر جمالی در همایش روز جهانی نابینایان که با حضور شهردار تهران و جمعی از معاونین سازمان بهزیستی و نابینایان کشور صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: عدم مناسب‌سازی معابر و مبلمان شهری در دو، سه سال اخیر باعث شده که هر سال در نزدیکی مهرماه و روز نابینایان، دوستان نابینای عزیز خود را از دست دهیم.

وی به حادثه‌ای که برای دو نفر از نابینایان رخ داد، اشاره کرد و گفت: یکی از این افراد در مترو و دیگری نیز به دلیل عدم مناسب‌سازی معابر و اماکن شهری، جان خود را از دست دادند.

مدیرعامل انجمن نابینایان ایران تأکید کرد: امیدواریم سال آینده با بهبود وضعیت مناسب‌سازی معابر، اماکن و مبلمان شهری روبرو شویم و دیگر شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم.

جمالی درباره قانون جامع حمایت از حقوق معلولان گفت: در حال حاضر یکی از موضوعات اساسی ما اجرای قانون جامع حمایت از حقوق معلولان است که تدوین آئین‌نامه‌های اجرایی قانون، اشتغال، تأمین اجتماعی و بیمه نابینایان، از جمله موضوعاتی است که دغدغه آن در میان جامعه نابینایان وجود دارد و خواستار بهبود وضعیت آنان هستیم.

وی با اشاره به اینکه ۵۰۰۰ نابینا عضو انجمن نابینایان هستند، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم در انجمن برنامه‌هایی برای بهبود وضعیت این افراد برگزار کنیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند