عاشورا حافظ اسلام است/ نقش ویژه حضرت زینب(س) در پیام رسانی کربلا

اکتبر 18, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمدی علی آل‌هاشم عصر امروز شنبه در مراسم افتتاح مسجد جامع روستای ینگجه شهرستان عجب شیر با بیان اینکه حضرت زینب(س) در پیام رسانی قیام کربلا نقش ویژه ای داشتند، افزود: نهضت عاشورا دو مرحله بود که در مرحله اول شهادت در روزعاشورا بود.

وی افزود: در مرحله اول نهضت عاشورا در کربلا امام حسین (ع) و یارانشان به شهادت رسیدند و مرحله دوم پیام رسانی این قیام بود که که از مسئله خود شهادت مهم تر بود و حضرت زینب(س) در پیام رسانی عاشورا نقش مهمی‌داشتند.

وی با بیان اینکه امروز روز اربعین تکمیل حماسه عاشورا است، افزود: مراسم پیاده روی اربعین یکی از مهمترین مراسم‌ها در جهان است و بدون شک شکوه هر چه بیشتر این حرکت جهانی انقلاب اسلامی‌را بیمه می‌کند.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه میلیون‌ها انسان امروز در مراسم اربعین شرکت کردند، گفت: افرادی که در زیارت اربعین هستند خداوند محبت امام حسین (ع) را در قلب آنها قرار داده است.

آل‌هاشم با تاکید بر اینکه این حماسه حضور پیام‌های زیادی برای دشمنان اسلام در جهان دارد، گفت: با اینکه برخی نقشه‌ها برای کمرنگ شدن برگزاری این مراسم طراحی شده بود ولی همه آنها شکست خورد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه اسلام مقاطع چهارگانه شامل بعثت، غدیر، عاشورا و ظهور امام زمان (عج) دارد، گفت: مقطع بعثت در واقع تولد اسلام بود و مقطع غدیر باعث تکامل اسلام شد.

امام جمعه تبریز اظهار داشت: عاشورا سومین مقطع بود که حافظ اسلام است و آن را بیمه کرد. مقطع پایانی و چهارم ظهور است که همان جهانی شدن اسلام است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند