ظرف یک سال گذشته ۴۵ واحد در لرستان احیا شده است

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین جناب شامگاه چهارشنبه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی لرستان در سخنانی با بیان اینکه مهم ترین بحث در استان موضوع اشتغال است، اظهار داشت: اشتغال باید منتج به بیمه شود و شخص بیمه شود.

وی با اشاره به اینکه از سال ۹۱ و ۹۲ تا ۹۷ بررسی کرده ایم و بین ۱۲۴ تا ۱۲۵ هزار نفر بیمه شده اجباری در استان داشته ایم، گفت: در پنج ماهه اول امسال این میزان به ۱۲۸ هزار نفر رسیده است.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری لرستان با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور و تحریم‌ها، افزود: با وجود این مشکلات در استان کار در حال انجام است.

جناب با بیان اینکه در سال ۹۱ تا کنون نزدیک به ۲۴۰ میلیون دلار تسهیلات ارزی توسط بانک‌ها به واحدهای استانی پرداخت شده که نزدیک ۲۱۵ میلیون دلار آن طی دو سال اخیر جذب شده است، عنوان کرد: ظرف یک سال گذشته ۴۵ واحد در استان احیا شده است.

وی، تصریح کرد: همچنین سال گذشته ۱۸ واحد تملک شده از سوی بانک‌ها را واگذار کرده ایم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند