طرح پوشش اجباری بیمه سلامت تا پایان فروردین ۹۹ در اردبیل ادامه دارد

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، سید خلیل‌اللهی در نشست با مدیران خبرگزاری‌ها در اردبیل اظهار داشت: طرح پوشش اجباری بیمه سلامت از آبان‌ماه امسال همزمان با سراسر کشور در اردبیل آغاز شده و تا پایان فروردین سال ۹۹ ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه خانوارهای فاقد بیمه می‌توانند با حضور در مراکز و دفاتر پیشخوان خدمات دولت نسبت به پوشش بیمه سلامت اقدام کنند، افزود: ثبت‌نام این طرح برای تمامی‌افراد رایگان است.

وی ادامه داد: بعد از ثبت‌نام و تایید افراد تحت پوشش این طرح می‌توانند از خدمات درمانی و بهداشتی در مراکز درمانی دولتی و بیمارستانها استفاده کنند و باتوجه به اینکه بیشتر مراکز درمانی در استان دولتی بوده این اقدام برای خانوارها فرصت بسیار مغتنمی‌است.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود حدود ۱۵ هزار نفر در استان فاقد بیمه باشند که تقاضا داریم در زمان مقرر و باقیمانده نسبت به این امر اقدام شود.

خلیل‌اللهی افزود: از آغاز این طرح تا کنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ خانوار ثبت‌نام کردند و ثبت‌نام نیز در مراکز خدماتی بیمه سلامت و دفاتر پیشخوان خدمات دولت ادامه دارد.

وی گفت: باتوجه به اینکه هزینه‌های بستری، جراحی و برخی خدمات بهداشتی و درمانی بالاست خانواده‌های تحت پوشش این طرح می‌توانند به صورت رایگان از این طرح بیمه استفاده کنند.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل تصریح کرد: طرح پوشش اجباری بیمه سلامت یکی از طرح‌های بسیار مهم برای خانواده‌های فاقد بیمه است که می‌تواند کمک شایانی به خدمات درمانی برای این خانواده‌ها داشته باشد.

انتهای پیام/۱۳۱/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند