طرح پزشک خانواده در گلستان اجرا می شود

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد کمانگری صبح دوشنبه در مراسم زنگ سلامت در مدرسه علوم و معارف صدرای گرگان اظهارکرد: در سال ۷۴ قانون بیمه سلامت مصوب شد که در ابتدای شکل گیری بیشتر بر خدمات درمانی تأکید داشت اما با تغییر نام به بیمه سلامت وارد پیشگیری و درمان شدیم.

وی افزود: در کشور ۴۰ میلیون و در استان یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند که ۸۱۰ هزار نفر در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، ۱۲۰ هزار نفر کارکنان دولت و بقیه در گروه بیمه همگانی و سایر اقشار قرار می‌گیرند.

کمانگری ادامه داد: از ۱۵ آبان ماه طرح بیمه اجباری در کشور اجرا می‌شود و کسانی که تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

وی بیان کرد: طرح پزشک خانواده در چند استان به صورت پایلوت اجرا شده و وزارت بهداشت قصد دارد آن را تا پایان سال در برخی از شهرها از جمله تعدادی از شهرستان‌های گلستان اجرا کند.

کمانگری توضیح داد که پزشکان خانواده ابتدا مشکل بیمار را بررسی کرده و در صورت نیاز به سطوح بالاتر وی را به متخصص ارجاع می‌دهند.

وی گفت: تا پایان دولت تدبیر و امید این طرح در تمام کشور اجرا خواهد شد و تمام افراد پرونده سلامت خواهند داشت که سوابق آن در آن درج می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند