طرح پزشک خانواده در شهرهای گلستان اجرایی می‌شود

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، مهرداد کمانگری صبح امروز در آیین نواختن زنگ بیمه سلامت در دبیرستان علوم و معارف دینی صدرا با اشاره به تغییر رویکرد این سازمان در حوزه بهداشت و سلامت اظهارداشت: تا سال ۹۱ این سازمان با عنوان سازمان بیمه خدمات درمانی فعالیت می‌کرد و تمرکز فعالیت‌ها بر مقوله درمان بود تا اینکه سازمان بیمه سلامت شکل گرفت و در حال حاضر پیشگیری جزو اولویت‌های سازمان است.

وی افزود: حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از جمعیت استان گلستان زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند که از این تعداد بیش از ۸۱۰ هزار نفر آنان، روستاییان، عشایر و ساکنان شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر هستند که به صورت رایگان از این خدمات استفاده می‌کنند.

سرپرست بیمه سلامت استان با اشاره به آغاز طرح بیمه اجباری سلامت از ۱۵ آبان‌ماه گفت: شهروندانی که فاقد هرگونه پوشش بیمه‌ای هستند می‌توانند با مراجعه به ادارات شهرستان‌ها و ۲۷ دفتر پیشخوان در سطح استان برای استفاده از این خدمات در سامانه نام‌نویسی کنند.

وی درباره اجرای طرح نظام ارجاع هم بیان داشت: این طرح در سطح یک که شامل مراکز جامع سلامت و خانه‌های بهداشت روستایی بوده از چند سال قبل آغاز شده است. در این مراکز پزشک خانواده مستقر است و پس از ویزیت بیمار و درصورت نیاز به اقدامات تخصصی به مراکز بالاتر و پزشکان متخصص ارجاع داده می‌شود.

کمانگری ادامه داد: قرار است تا پایان امسال طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع در مناطق شهری استان به اجرا درآید.

انتهای پیام/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند