طرح نماد در ۵۰ مدرسه گرگان اجرا می شود

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، بهجت تربتی نژاد، صبح دوشنبه در آیین زنگ سلامت در مدرسه صدرای گرگان اظهارکرد: آموزش و پرورش در زمینه سلامت اقدامات خوبی انجام داده و سند تحول بنیادین هم در این زمینه برای ما تکلیف ایجاده کرده است.

وی افزود: هم در حوزه فعالیت‌های جسمی‌و تربیت بدنی و هم در زمینه روحی اقداماتی را در سطح مدارس انجام می‌دهیم.

تربتی نژاد گفت: در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اقداماتی انجام شده و طرح نماد را در ۵۰ مدرسه شهرستان اجرا خواهیم کرد.

در ادامه رضا طبرسا، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گلستان اظهارکرد: با توجه به جمعیت ۳۶۰ هزار نفری دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها علاوه بر توجه به ساحت علم آموزی به جنبه سلامتی و تربیت بدنی آن‌ها هم توجه داریم.

وی افزود: نوجوان سالم چند ویژگی دارد که توکل به خدا، دوست داشتن به پدر و مادر، تلاش و پشتکار و رعایت بهداشت فردی از جمله آن‌ها است.

طبرسا گفت: بیمه سلامت در راستای آگاهی بخشی دانش آموزان قدم‌های خوبی برداشته و رویکرد آموزش و پرورش هم ایمنی و سلامت است و تلاش می‌کنیم با تغییر نگرش ایمنی را ارتقا دهیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند