طرح نماد در ۵۰ مدرسه گرگان اجرا می شود

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، بهجت تربتی نژاد، صبح دوشنبه در آیین زنگ سلامت در مدرسه صدرای گرگان اظهارکرد: آموزش و پرورش در زمینه سلامت اقدامات خوبی انجام داده و سند تحول بنیادین هم در این زمینه برای ما تکلیف ایجاده کرده است.

وی افزود: هم در حوزه فعالیت‌های جسمی‌و تربیت بدنی و هم در زمینه روحی اقداماتی را در سطح مدارس انجام می‌دهیم.

تربتی نژاد گفت: در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اقداماتی انجام شده و طرح نماد را در ۵۰ مدرسه شهرستان اجرا خواهیم کرد.

در ادامه رضا طبرسا، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گلستان اظهارکرد: با توجه به جمعیت ۳۶۰ هزار نفری دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها علاوه بر توجه به ساحت علم آموزی به جنبه سلامتی و تربیت بدنی آن‌ها هم توجه داریم.

وی افزود: نوجوان سالم چند ویژگی دارد که توکل به خدا، دوست داشتن به پدر و مادر، تلاش و پشتکار و رعایت بهداشت فردی از جمله آن‌ها است.

طبرسا گفت: بیمه سلامت در راستای آگاهی بخشی دانش آموزان قدم‌های خوبی برداشته و رویکرد آموزش و پرورش هم ایمنی و سلامت است و تلاش می‌کنیم با تغییر نگرش ایمنی را ارتقا دهیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند