طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی در همه نقاط استان بوشهر اجرا شود

اکتبر 19, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند ظهر یکشنبه در نشست با مسئولان بیمه سلامت استان بوشهر اظهار داشت: قدم‌های مهمی‌برای کاهش هزینه‌های درمانی مردم برداشته‌ شده است و با برنامه‌ریزی بهتر در حمایت از قشر ضعیف جامعه از آسیب‌پذیری آنان در عرصه‌های مختلف جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: کمک به افراد ضعیف از نظر بنیه مالی در عرصه ارائه خدمات درمانی باید موردتوجه قرار بگیرد و در این راستا رفع دغدغه مالی قشر ضعیف جامعه در حوزه سلامت باید در اولویت بیمه سلامت باشد.

گراوند افزود: روان‌سازی خدمات درمانی یک ضرورت است و با روان‌سازی خدمات درمانی دغدغه مردم در حوزه سلامت برطرف می‌شود و یکی از این طرح‌ها اجرای نسخه‌نویسی الکترونیکی است که از هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌کند.

نگاه ویژه به بیمه سلامت

استاندار بوشهر گفت: یکی از حوزه‌هایی که در آرامش و آسایش جامعه و خانواده اثرگذار است بیمه سلامت است که باید به این حوزه نگاه ویژه شود.

وی بابیان اینکه رفع دغدغه مالی قشر ضعیف جامعه در حوزه سلامت باید در اولویت بیمه سلامت باشد گفت: حذف دفترچه‌های تکراری و رفع همپوشانی بیمه‌ها طرح بسیار مهمی‌برای کاهش و کنترل هزینه‌های درمانی و تداوم خدمات مطلوب به جامعه هدف است.

گراوند با گرامیداشت هفته بیمه سلامت و قدردانی از خدمات مسئولان این حوزه افزود: با اجرایی شدن طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی مشکلات بیمه‌ای و درمانی برطرف می‌شود که این مهم نقش مهمی‌در کاهش و کنترل هزینه‌های درمانی دارد.

گراوند با اشاره به حذف ۲۰ هزار دفترچه بیمه تکراری در استان بوشهر در اجرای طرح رفع همپوشانی بیمه‌ها بیان کرد: نسخه‌نویسی الکترونیکی در جلوگیری از هزینه‌های اضافی درمانی جلوگیری می‌کند.

گراوند افزود: در شرایط کنونی اقتصادی کشور هرچند منابع مالی حوزه خدمات‌رسانی به ویژه درمانی کاهش نیافته ولی باید از پرت و هدر رفت هزینه‌ها در بخش‌های مختلف جلوگیری شود.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: اجرای نسخه‌نویسی الکترونیکی را طرح مناسب و درخور تحسین در راستای خدمات‌رسانی مطلوب به جامعه است و این طرح به قشر ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه کمک می‌کند تا رسیدگی به حل مشکلات مردم به ویژه افراد ضعیف در اولویت قرار بگیرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند