طرح بیمه فراگیر دام سبک عشایر در استان فارس اجرا می‌شود

نوامبر 1, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی‌امور عشایر استان فارس امیر بیات اظهار داشت: برقراری پوشش فراگیر بیمه‌ای برای کلیه دام‌های عشایر با هدف توسعه کمی‌و کیفی، ایجاد ثبات در نظام تولیدی اجرا می‌شود‌.

وی افزود: با توجه به بند (ث ) ماده ۳۳ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه کشور مبنی بر اجباری شدن پوشش بیمه‌ای برای تمامی‌دام‌ها، اداره کل امور عشایر فارس با محوریت اتحادیه مرکزی تعاونی‌های عشایری و ۲۳ شرکت تعاونی با همکاری صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان نسبت به اجرای طرح بیمه فراگیر دام سبک عشایر اقدام کرده است‌.

جامعه مولد عشایری استان فارس با پرورش و نگهداری بیش از ۳ میلیون راس دام سبک و تولید سالیانه ۲۰ هزار تن گوشت قرمز ۳۰ درصد نیاز جامعه را به پروتئین تامین می‌کنند و نقش مهمی‌در تولید دارند.

انتهای پیام/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند