ضریب نفوذ بیمه در اردبیل برابر با میانگین متوسط کشوری است

دسامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر بهنام‌جو شامگاه چهارشنبه در شورای هماهنگی بیمه استان اردبیل با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه در استان برابر با متوسط کشوری است، افزود: این ضریب در اردبیل ۲.۳ درصد اعلام شده است.

به گفته وی برنامه‌های مرتبط برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در حال تدوین بوده تا به آنچه که در این بخش مدنظر داریم دست یابیم.

استاندار اردبیل به اهمیت فراگیرسازی و توجه مضاعف به بیمه واحدهای مختلف نیز اشاره کرد و یادآور شد: بیمه واحدهای تولیدی، کشاورزی و باغات در زمان حادثه و وقوع حوادث خاص می‌تواند در جبران بخشی از خسارت‌ها کمک نماید.

بهنام‌جو به ضرورت فرهنگسازی مناسب برای ترغیب مدیران و مسئولان واحدهای مختلف تولیدی و صاحبان اراضی و مزارع کشاورزی و باغات تأکید کرد و افزود: لازم است تا با درنظر گرفتن برنامه سه ساله و بسیج نهادهای عمومی‌و دولتی و خصوصی راهکارهای لازم برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در اردبیل عملیاتی شود.

استاندار اردبیل در ادامه تأکید کرد: در سال ۹۷ در مناطق روستایی ۶۰۰ واحد مسکونی بهسازی شده است و در نظر داریم با جذب تسهیلات مناسب بهسازی در سه سال آتی ۲۱ هزار واحد روستایی مقاوم سازی گردد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند