ضرورت حذف رویکردهای غیرکاربردی در اعطای تسهیلات به فعالان اقتصادی

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/سمنان استاندار سمنان بر لزوم ضرورت حذف رویکردهای غیرکاربردی در اعطای تسهیلات به فعالان اقتصادی تاکید کرد و گفت: باید منابع مالی و اقتصادی استان سمنان در طرح‌های توجیهی با هدف ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید هزینه شود.

علیرضا آشناگر در دیدار با تعدادی از فعالان اقتصادی بخش صنعت و کشاورزی استان سمنان اظهار کرد: اجرای طرح‌های توسعه‌ای در بخش‌های مختلف اقتصادی باید توجیهی و به نفع اقتصاد استان باشد .

وی بر ضرورت حذف رویکردهای غیرکاربردی در اعطای تسهیلات به فعالان اقتصادی تاکید و خاطر نشان کرد: حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی و دیگر بخش‌های اقتصادی با تکیه بر رویکردهای کارشناسی در استان سمنان به صورت مستمر و موردی پیگیری می‌شود.

استاندار سمنان ادامه داد: دولت با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند در کنار فعالان اقتصادی استان است و پیگیری‌ها برای گره‌گشایی از مشکلات بخش تولید ادامه دارد.

آشناگر اضافه کرد: باید گره‌گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی در بخش بانکی، مالیاتی، بیمه‌ای و گمرکی با جدیت تمام از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی پیگیری شود.

استاندار سمنان گفت: بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی با هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی در استان برطرف می‌شود و موارد دیگر با پیگیری مستمر از سوی مسئولان کشوری رایزنی و پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند