ضرورت بیمه دام ها برابر حمله وحوش

نوامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

حسینعلی ابراهیمی‌در گفتگو با خبرنگار مهر با اظهار اینکه امروز شاهد حمله گرگ به حدود ۱۲ راس از دام‌های یک دامدار در روستای کترین ساری بودیم، بیمه دام‌ها برابر حمله وحوش را امری ضروری دانست و گفت: تمام تلاش ما براین است تا دامداران را ترغیب کنیم دام‌هایشان رابرابر خطرات احتمالی و حمله وحوش بیمه کننند.

وی با بیان اینکه تاکنون دامداران زیربار بیمه کردن دام‌هایشان نرفته اند افزود: چند سال گذشته یک خیری اقدام به بیمه دام‌ها برابر حمله پلنگ کرده بود.

ابراهیمی‌با تاکید براینکه برخی دامداران براثر وحوش دچار خسارات سنگینی می‌شوند خواستار برنامه ریزی برای ترویج بیمه دام‌ها شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند