ضرورت بیمه دام ها برابر حمله وحوش

نوامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

حسینعلی ابراهیمی‌در گفتگو با خبرنگار مهر با اظهار اینکه امروز شاهد حمله گرگ به حدود ۱۲ راس از دام‌های یک دامدار در روستای کترین ساری بودیم، بیمه دام‌ها برابر حمله وحوش را امری ضروری دانست و گفت: تمام تلاش ما براین است تا دامداران را ترغیب کنیم دام‌هایشان رابرابر خطرات احتمالی و حمله وحوش بیمه کننند.

وی با بیان اینکه تاکنون دامداران زیربار بیمه کردن دام‌هایشان نرفته اند افزود: چند سال گذشته یک خیری اقدام به بیمه دام‌ها برابر حمله پلنگ کرده بود.

ابراهیمی‌با تاکید براینکه برخی دامداران براثر وحوش دچار خسارات سنگینی می‌شوند خواستار برنامه ریزی برای ترویج بیمه دام‌ها شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند