ضرورتی ندارد مدیر مرکز درمانی پزشک باشد

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیران کل و روسای مراکز بیمه‌ای و درمانی تأمین اجتماعی از بین کارکنان این سازمان منصوب می‌شوند. نحوه انتخاب این مدیران و فرآیندی که منجر به انتصاب مدیران مذکور می‌شود یکی از مهم ترین وظایف مدیریت ارشد سازمان تأمین اجتماعی است و طی ماه‌های اخیر با ابتکار مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، ساز وکار جدیدی برای این امر تدوین شده است.

از بیستم مرداد سال جاری فراخوانی برای تمامی‌کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور صادر شده و از آنان دعوت شد که برای تصدی بیش از ۵۵۰ پست مدیریتی این سازمان داوطلب شوند.

این موضوع مهم ترین بحث جلسه امروز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تعدادی از مدیران این سازمان به منظور بررسی روند اجرای این برنامه بود.

مصطفی سالاری در این جلسه تأکید کرد: این موضوع با جدیت در سازمان تأمین اجتماعی دنبال می‌شود و طی روزهای آینده بررسی اولیه شرایط افرادی که در سامانه مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند تکمیل می‌شود و افرادی که شرایط لازم را داشته باشند برای شرکت در آزمون کتبی دعوت خواهند شد.

وی افزود: این آزمون با همکاری سازمان سنجش برگزار و شرایط شرکت در آزمون و بررسی دقیق صلاحیت و شایستگی همکاران متقاضی تصدی مشاغل مدیریتی تا حد امکان تسهیل می‌شود.

سالاری تاکید کرد: هوش اجتماعی و هوش تحصیلی افراد اهمیت بیشتری نسبت به مدرک تحصیلی و سوابق خدمتی آنان خواهد داشت و تمام اقدامات لازم برای ارزیابی عادلانه شرایط همکاران و انتخاب شایسته‌ترین افراد برای مدیریت واحدهای خدمت رسانی سازمان انجام می‌شود.

قائم موهبتی معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه استقبال کارکنان از طرح را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: به منظور موفقیت بیشتر این برنامه از تجربه قبلی سازمان و همچنین از تجربیات سایر سازمان‌ها استفاده شده است و تلاش شده است که فرآیندی کارآمد و شفاف به منظور انتخاب بهترین کارکنان سازمان برای تصدی ۱۱ پست مدیریتی در هر استان استفاده شود.

هادی زبده‌شیرکوهی معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی، نیز در این جلسه از تکمیل بررسی‌های اولیه وضعیت افراد متقاضی طی ۲۰ روز آینده خبر داد و افزود: تا زمان تکمیل این بررسی‌ها مقدمات مربوط به برگزاری آزمون در حال انجام است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد انتصاب اولین مدیران سازمان براساس سازوکار جدید باشیم.

سالاری در پایان جلسه تأکید کرد که باید این پیام را به همکاران سازمان تأمین اجتماعی بدهیم که در بررسی و شناسایی همکاران توانمند و انتصاب افراد شایسته برای مدیریت واحدهای بیمه‌ای و درمانی بسیار جدی هستیم.

وی تصریح کرد: به زمان‌بندی اجرای این برنامه نیز پایبند خواهد بود و در آینده نزدیک آزمون کتبی و مصاحبه‌های تخصصی برای شناسایی مدیران برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، انتصاب پزشکان برای مدیریت مراکز درمانی را غیرضروری دانست و گفت: شرایط همکاران متقاضی برای تصدی مشاغل مدیریتی در بخش درمان به صورت عادلانه بررسی می‌شود و در صورتی که افراد دارای مدارک تحصیلی غیرپزشکی دارای شرایط مناسب‌تری باشند بدون تردید برای مدیریت مراکز درمانی منصوب می‌شوند.

سالاری افزود: پس از برگزاری آزمون در این مرحله که در آینده نزدیک انجام می‌شود، سامانه شناسایی مدیران باردیگر فعال خواهد شد و انتظار می‌روند که با افزایش اعتماد همکاران و کسب تجربه جدید در این زمینه، شاهد استقبال بیشتری از سوی همکاران در مرحله بعد باشیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند