صندوق بیمه کشاورزی ۸ میلیاردتومان غرامت به کشاورزان سیل‌زده گلستان پرداخت کرد

اکتبر 19, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، محتشم امیری ظهر امروز در جلسه با برخی مسئولان بخش کشاورزی استان اظهارداشت: با توجه به تغییرات ایجاد شده در ساختار پرداخت خسارت از سوی صندوق بیمه کشور و اختصاص ردیف اعتباری ویژه، از این پس خسارت‌های کشاورزان به طور کامل پرداخت خواهد شد.

وی با تأکید بر ترویج بیمه بین کشاورزان و لزوم بیمه کردن محصولات گفت: با توجه به تغییرات اقلیمی‌در سال‌های اخیر و بروز خسارت‌های سرما، یخبندان، سیل و خشکسالی، کلیه بهره‌برداران بخش کشاورزی شامل زارعان، باغداران، دامداران و زنبورداران باید نسبت به بیمه محصول خود اقدام کنند.

مسئول صندوق بیمه کشاورزی استان خاطرنشان کرد: کارشناسان شرکت بیمه برای انعقاد قرارداد در مراکز جهادکشاورزی شهرستان‌ها مستقر هستند.

 وی درباره حداقل نرخ بیمه و میزان پرداخت غرامت محصولات کلزا و گندم به ازای هر هکتار اعلام کرد: ۵۴ هزار و ۴۶۳ تومان به ازای هر هکتار کلزا با پرداخت غرامت ۲ میلیون تومان، ۱۳ هزار و ۶۳۷ تومان برای گندم آبی با پرداخت غرامت ۳ میلیون و ۶۴۷ هزار تومانی پیش‌بینی شده است.

امیری به خسارت‌های سیل اوایل امسال اشاره کرد و گفت: حدود ۸ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان سیل‌زده‌ای که اراضی آن‌ها بیمه‌شده بود، پرداخت شد.

انتهای پیام/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند