صندوق بیمه‌ فعالیت‌های معدنی به بخش دولتی خدمات نمی‌دهد

ژانویه 27, 2020اخبار روز بیمه

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: این صندوق به بخش دولتی و خصولتی خدمات ارائه نخواهد کرد.

فرید دهقانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این صندوق بدون در نظر گرفتن محدودیت‌های سیستم بانکی، تامین مالی از طریق بازار سرمایه را نیز هدف‌گذاری کرده است. همچنین علاوه بر افزایش ارزش بیمه‌نامه‌های صادره، تعداد ۵۹ فقره پرونده به ارزش ۴ هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال آماده صدور بیمه‌نامه است که با تکمیل مدارک توسط متقاضی و همکاری بانکهای عامل، بیمه‌نامه برای آنها صادر خواهد شد.  

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی مجموع کل تعهدات ایجاد شده برای صندوق را هفت هزار و ۳۷۸ میلیارد ریال اعلام کرده و گفت: با وجود اینکه وصول مطالبات صندوق بدون اقدامات قضایی افزایش چشمگیری داشته است، تاکنون  یک هزار و ۷۴۲ فقره بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری و اعتباری به مبلغ یک هزار و ۲۸ میلیارد تومان صادر شده که ۵۹۲ میلیارد تومان آن مربوط به دو سال گذشته است.  

وی افزود: خدمات صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی به بخش دولتی و خصولتی ارائه نخواهد شد و راهبرد اصلی آن تسهیل امور برای بخش خصوصی و به نوعی ذیل اهداف ایمیدرو در جهت اقدامات توسعه‌ای است. همچنین تکمیل سرمایه صندوق از ۳۵۰ میلیارد تومان به ۵۰۰ میلیارد تومان، اجرایی کردن طرح تامین ماشین‌آلات برای معادن کوچک، حمایت از معدنکاری سبز، متنوع‌سازی تامین مالی از بانک‌ها و اجرایی کردن طرح حمایت از استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان از جمله برنامه‌های صندوق در سال آینده (۹۹) است.  

دهقانی خواستار شد: به منظور تسریع در پیشبر اهداف لازم است که منابع لازم برای پرداخت تسهیلات به اکتشاف و صدور مجوز جذب نیروی انسانی اختصاص یابد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند