صدور آنلاین بیمه کرونا در وب اپلیکیشن سرمد

می 9, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، وقتی اولین موارد ابتلاء به کرونا در دهمین روز از دی ماه ۱۳۹۸ در شهر ووهان چین ثبت شدند، کسی فکر نمی‌کرد که این ویروس ناشناس با چنان سرعتی مرزهای کشورها را در نوردد و مهمان ناخوانده قاره‌های مختلف جهان شود.

دولت‌های هر کشور با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی برای مهار این ویروس وارد میدان شدند. برخی مانند چین، اسپانیا، ایتالیا و … دست به قرنطینه کامل شهرهای درگیر با کرونا زدند تا از این طریق راه برای شیوع بیشتر این بیماری سد کنند و برخی نیز همچون ایران، ترکیه و… با اعمال محدودیت‌هایی در تردد و کسب و کار مسیر مقابله با کرونا را در پیش گرفتند.

در کنار نقش‌آفرینی دولت‌ها برای به عقب راندن این ویروس تهاجمی، نهادها و سازمان‌های مختلف نیز در کنار مردم وارد میدان شدند تا با اقدامات تخصصی مسیر زندگی مردم در روزهای کرونایی را هموار سازند.

«بیمه کرونای سرمد» از آن دست اقداماتی است که با توجه به نیاز روز مردم و با تکیه به تخصص در امور بیمه در تلاش است تا بخشی از دل نگرانی‌های مردم در رابطه با هزینه‌های درمانی بیماری کرونا را رفع کند.

چرا به بیمه کرونا نیاز داریم؟

هر چند در روزهای ابتدایی معرفی کرونا به مردم جهان، بسیاری معتقد بودند که این ویروس در قد و قامت آنفولانزا ظاهر شده است و برای مقابله آن دلیل نگران کننده‌ای وجود ندارد، اما گذر زمان ثابت کرد که داستان بسیار متفاوت‌تر از حدس و گمان‌های اولیه است.

تغییر نگاه‌ها به کرونا تا جایی ادامه یافت که کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت در این رابطه گفته بود: به نظر می‌رسد آمارهای چین یک شوخی تلخ بود. زیرا بسیاری در همه جهان فکر کردند این بیماری مثل آنفلوآنزا است و مرگ و میر کمتری دارد. همه این موارد مبتنی بر گزارش‌هایی بود که از چین گزارش می‌شد و به نظر می‌رسد چین شوخی تلخی در این زمینه با همه دنیا انجام داد.

این اتفاقات دست به دست هم داد تا مردم با نگاهی واقع‌بین‌تر به این ویروس ناشناخته نگاه کنند و دیگر خبری از خوشبینی روزهای اول نباشد.

اما واقع بینی به ویروس کرونا نیازمند اقدامات عملی است، همانطور که رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی مثل استفاده از ماسک و دستکش به بخشی از سبک زندگی ما تبدیل شده است، نیاز داریم که با استفاده از یک بیمه مناسب خیال خود را برای ادامه زندگی در شرایط کرونایی راحت کنیم.

همه ما می‌دانیم که درمان بیماری کرونا و داروهای آن، هزینه‌های زیادی را بر دوش مبتلایان به کووید -۱۹ می‌گذارد. اما شما نیازی نیست نگران این هزینه‌ها باشید، چرا که می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک خود را «بیمه کرونای سرمد» کنید تا خیالتان از بابت هزینه‌های درمانی آسوده باشد.

بیمه کرونای سرمد چیست؟

بیمه کرونای سرمد، یک ابتکار خاص از بیمه سرمد در حوزه مسئولیت اجتماعی است که با مجوز رسمی‌بیمه مرکزی جمهوری اسلامی‌راه‌اندازی شده است.

همه افرادی که بیمه‌های درمانی و حتی بیمه‌های تکمیلی ندارند، می‌توانند با خرید این بیمه‌نامه برای خود و خانواده‌شان تحت پوشش هزینه‌های درمانی و فوت «بیمه کرونای سرمد» قرار بگیرند.

بیمه کرونای سرمد چه مزایایی دارد؟

بیمه سرمد برای این بیمه خاص، ۱۲ طرح مختلف و با سطح پوشش متنوع در زمینه هزینه‌های پزشکی و پوشش فوت در نظر گرفته است.

اگر شما به بیماری کرونا مبتلا شوید، می‌توانید بر اساس انتخاب طرح مورد نظرتان، از ۱ تا ۵ میلیون تومان هزینه پزشکی بهره‌مند شوید. پوشش فوت «بیمه کرونای سرمد» نیز بر اساس انتخاب طرح‌های مختلف از ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان است.

بیمه کرونای سرمد تا چه زمان قابل استفاده است؟

اگر شما بیمه کرونای سرمد را دریافت کنید، با خرید هر یک از بسته‌های «بیمه کرونای سرمد» به مدت یک سال تحت پوشش این بیمه خواهید بود.

هزینه و خدمات بیمه کرونای سرمد چیست؟

شما می‌توانید با انتخاب هر یک از طرح‌های «بیمه کرونای سرمد» و پرداخت هزینه اندک از پوشش خدمات درمانی بیمه کرونا استفاده کنید و خود و اعضای خانواده‌تان را تحت پوشش بیمه قرار دهید.

ردیف

حق بیمه

هزینه پزشکی

پوشش فوت

۱

۲۱.۸۰۰ تومان

۱ میلیون تومان

۱۰ میلیون تومان

۲

۳۲.۷۰۰ تومان

۱.۵ میلیون تومان

۱۵ میلیون تومان

۳

۴۳.۶۰۰ تومان

۲ میلیون تومان

۲۰ میلیون تومان

۴

۶۵.۴۰۰ تومان

۳ میلیون تومان

۳۰ میلیون تومان

۵

۸۷.۲۰۰ تومان

۴ میلیون تومان

۴۰ میلیون تومان

۶

۱۰۹.۰۰۰ تومان

۵ میلیون تومان

۵۰ میلیون تومان

۷

۳۲.۷۰۰ تومان

۲ میلیون تومان

۱۰ میلیون تومان

۸

۴۹.۰۵۰ تومان

۳ میلیون تومان

۱ میلیون تومان

۹

۶۵.۴۰۰ تومان

۴ میلیون تومان

۲۰ میلیون تومان

۱۰

۹۸.۱۰۰ تومان

۶ میلیون تومان

۳۰ میلیون تومان

۱۱

۱۳۰.۸۰۰ تومان

۸ میلیون تومان

۴۰ میلیون تومان

۱۲

۱۶۳.۵۰۰ تومان

۱۰ میلیون تومان

۵۰ میلیون تومان

نحوه خرید بیمه کرونای سرمد چگونه است؟

بیمه سرمد حواسش به سلامت شما هست و با توجه به اصول فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با کرونا، مسیر خرید بیمه کرونا را آسان کرده است.

برای خرید «بیمه کرونای سرمد» نیاز نیست از خانه خارج شوید. می‌توانید با مراجعه به وب اپلیکیشن سرمد، نسبت به خرید این بیمه اقدام کنید و «بیمه کرونای سرمد» را به صورت آنلاین برای خود و اعضای خانواده‌تان خریداری کنید و تحت پوشش قرار بگیرید. برای اطلاعات بیشتر به وب اپلیکیشن سرمد webapp.sarmadins.ir مراجعه کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند