شکوفایی بخش‌های تعاونی زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد شریعتمداری صبح پنجشنبه در دیدار با آیت الله رسول فلاحتی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تأکید بر سیاست وزارت تعاون در زمینه ارتقای معیشت کارگران، اظهار کرد: ارائه خدمات بیمه‌ای و تأمین اجتماعی و همچنین تحقق بیمه بازنشستگی خانوارهای روستایی را از دیگر اولویت‌های این وزارتخانه است.

وی به طرح مبارزه با با فساد و پیشگیری از انحراف در وزارت تعاون، افزود: این طرح در راستای شفافیت عملکرد و ارائه خدمات و تسهیلات این وزارتخانه به مجموعه و جامعه هدف خود است.

وزیر تعاون با اشاره به فعالیت ۸۵ هزار واحد صنعتی بزرگ و ۴۸۰ هزار واحد تولیدی کوچک در کشور و با بیان تحریم‌های اقتصادی و بانکی نظام استکبار علیه نظام مقدس اسلامی، گفت: ایجاد اختلال در روندتولید کشور از مهم‌ترین اهداف این تحریم‌ها است.

وی تأکید کرد: دولت و همه کارگزاران نظام تلاش می‌کنند تا با تعامل و همکاری به ویژه در حوزه کارگری و کارفرمایی با جلب حمایت‌های مردمی‌در برابر توطئه‌های دشمنان مقاومت کنند.

وزیر تعاون همچنین تلاش برای شکوفایی هر چه بیشتر بخش‌های تعاونی را زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی و اصل ۴۴ قانون اساسی دانست و تصریح کرد: وزارت تعاون در راستای منویات رهبر معظم انقلاب تلاش کرده تا سهم ۲۵ درصدی تعاون در اقتصاد کشور را تحقق یابد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند