شهید حاج قاسم سلیمانی یک امت بود

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی امروز در خطبه‌های آئین دشمن شکن جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی نماد همبستگی و وحدت بود؛ اظهار کرد: شهادت حاج قاسم چهره جهانخواران را به مردم دنیا نشان داد.

وی با عرض تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی به محضر امام عصر (عج) و نایب برحقش مقام معظم رهبری و تمام مسلمانان و آزادگان جهان اذعان کرد: مسلماً خون پاک شهید قاسم سلیمانی انقلاب و نهضت اسلام را بیمه کرده و بیمه خواهد کرد و خون ریخته شده جبهه کفر و استکبار را در منطقه قلع و قمع خواهد کرد.

خطیب جمعه شهرستان بناب افزود: آن‌هایی که در این ماتم بزرگ شریک هستند یقین بدانند که شهادت چنین مردی و نیز همراهان بسیار ارجمندش برای خودشان اوج عزت و برای اسلام و انقلاب و کشور خیر و برکت خواهد آورد.

حجت الاسلام باقری بنابی با اشاره به اینکه شهادت چنین انسان‌های وارسته و چنین سرمایه‌هایی خفتگان کل جهان را بیدار خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی ملت‌ها را متحد و نیروها را منسجم می‌کند و آرزوی این انسان وارسته هر لحظه شهادت بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی‌شهرستان بناب با بیان اینکه حاج قاسم یک نماد و یک ملت بود؛ تصریح کرد: خون پاک حاج قاسم سلیمانی اتحادی که در بین ممالک اسلامی‌به وجود خواهد آورد، بعد از این آرامش و آسایش را در منطقه برای جنایتکاران به جهنم تبدیل خواهد کرد.

حجت الاسلام باقری بنابی با عرض تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌گفت: قطعاً انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است و پاسداران جان برکف نخواهند گذاشت خون شهید سلیمانی پایمال شود.

بر اساس این گزارش، مردم ولایت مدار شهرستان بناب بعد از اتمام مراسم نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه گر و همچنین عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، خامنه ای رهبر صاحب عزاست امروز» جنایت آمریکای جنایتکار را در به شهادت رساندن شهید حاج قاسم سلیمانی محکوم کردند و به ادامه راه شهدا و راه این شهید تأکید کردند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند