شهرستان های خراسان جنوبی نیازمند توجه ویژه در بخش درمان است

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر خوش خبر ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تأمین اجتماعی استان اظهار داشت: راهبرد اصلی جمهوری اسلامی‌در حوزه برقراری نظام تأمین اجتماعی در همه بخش‌ها است.

وی، سازمان اجتماعی را یک نظام اساسی برگرفته از قانون اساسی دانست و گفت: افزایش سطح پوشش خدمات این سازمان همواره مورد تأکید دولت‌ها بوده و در جمهوری اسلامی‌نیز مسئولان نظام به درستی بر روی این موضوع تأکید داشته اند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به پوشش ۴۷ درصدی بیمه تأمین اجتماعی در خراسان جنوبی، گفت: اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با تحت پوشش قرار دادن ۳۷۰ هزار نفر از جمعیت استان گام‌های خوبی در این زمینه برداشته و امیدواریم این ضریب افزایش پیدا کند.

خوش خبر با تأکید بر اینکه مردم خراسان جنوبی نیازمند نگاه ویژه در حوزه بیمه تأمین اجتماعی هستند، بیان کرد: باید با پوشش بالای بیمه ای کارکردهای اصلی کشور و سازمان تأمین اجتماعی تحقق یابد.

وی با بیان اینکه پوشش بیمه ای بسیاری از خانواده‌ها را از گسستگی نجات داده و امید به زندگی را بالا برده است، بیان داشت: با افزایش سطح خدمات این سازمان امید و نشاط در جامعه افزایش پیدا خواهد کرد.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی، توجه به مبانی انسانی، ارزشی و اخلاقی را بخشی از وظایف سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: در حوزه درمان نیز شهرستان‌های استان نیازمند توجه هستند.

خوش خبر با اشاره به اینکه از دهه ۶۰ شرکت‌های زیادی زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی شکل گرفت، گفت: نقش این شرکت‌ها در ایجاد زیرساخت‌ها به خصوص در استان‌های محروم بسیار تأثیرگذار و مؤثر بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد:  کارکردهای این سازمان در استان روز به روز بیشتر و بهره مندی جامعه از خدمات این سازمان افزایش یابد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند