شهرستان های خراسان جنوبی نیازمند توجه ویژه در بخش درمان است

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر خوش خبر ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تأمین اجتماعی استان اظهار داشت: راهبرد اصلی جمهوری اسلامی‌در حوزه برقراری نظام تأمین اجتماعی در همه بخش‌ها است.

وی، سازمان اجتماعی را یک نظام اساسی برگرفته از قانون اساسی دانست و گفت: افزایش سطح پوشش خدمات این سازمان همواره مورد تأکید دولت‌ها بوده و در جمهوری اسلامی‌نیز مسئولان نظام به درستی بر روی این موضوع تأکید داشته اند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به پوشش ۴۷ درصدی بیمه تأمین اجتماعی در خراسان جنوبی، گفت: اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با تحت پوشش قرار دادن ۳۷۰ هزار نفر از جمعیت استان گام‌های خوبی در این زمینه برداشته و امیدواریم این ضریب افزایش پیدا کند.

خوش خبر با تأکید بر اینکه مردم خراسان جنوبی نیازمند نگاه ویژه در حوزه بیمه تأمین اجتماعی هستند، بیان کرد: باید با پوشش بالای بیمه ای کارکردهای اصلی کشور و سازمان تأمین اجتماعی تحقق یابد.

وی با بیان اینکه پوشش بیمه ای بسیاری از خانواده‌ها را از گسستگی نجات داده و امید به زندگی را بالا برده است، بیان داشت: با افزایش سطح خدمات این سازمان امید و نشاط در جامعه افزایش پیدا خواهد کرد.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی، توجه به مبانی انسانی، ارزشی و اخلاقی را بخشی از وظایف سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: در حوزه درمان نیز شهرستان‌های استان نیازمند توجه هستند.

خوش خبر با اشاره به اینکه از دهه ۶۰ شرکت‌های زیادی زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی شکل گرفت، گفت: نقش این شرکت‌ها در ایجاد زیرساخت‌ها به خصوص در استان‌های محروم بسیار تأثیرگذار و مؤثر بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد:  کارکردهای این سازمان در استان روز به روز بیشتر و بهره مندی جامعه از خدمات این سازمان افزایش یابد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند