شهرستان البرز ۱۷ سالن ورزشی و ۹ زمین روباز دارد

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، بهزاد درویشی روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران در مجتمع ورزشی علی ابن ابیطالب (ع)  شهر محمدیه درخصوص اقدامات و برنامه‌های ورزشی و همچنین راه‌های رشد و تعالی ورزش در محمدیه به سوالات اصحاب رسانه پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهزاد درویشی در نشست با خبرنگاران که در مجموعه ورزشی علی ابن ابیطالب شهر محمدیه برگزار شد ضمن تشریح فعالیت‌های ورزشی این شهر به برنامه‌ها ورزشی آتی در بخش محمدیه اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز در بخش محمدیه تعیین یک مسئول و دو کارشناس ورزشی در نوبت صبح در مجموعه ورزشی علی ابن ابیطالب شهر محمدیه برای پاسخگویی به مراجعان این مجموعه و رسیدگی به درخواست‌های ورزشکاران است.

درویشی بیان کرد: محمدیه نسبت به دیگر شهرهای شهرستان از ظرفیت‌های خوبی در حوزه ورزشی برخوردار است و از لحاظ فضاها و امکانات ورزشی و تعداد ورزشکاران مستعد جایگاه خوبی دارد و در دوره‌های گذشته اتفاقات خوبی در ورزش این شهر رخ داده و تلاش خواهیم کرد تا ازهمه ظرفیت‌های این بخش استفاده شود.

وی تاکید کرد: ورزش بخش محمدیه به صورت شورایی اداره می‌شود و تلاش می‌کنیم با توزیع عادلانه امکانات و اعتبارات ورزشی در همه نقاط بخش بویژه روستاها زمینه برخورداری همگان از فضاهای ورزشی را مهیا کنیم.

درویشی تصریح کرد: با راه اندازی دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر محمدیه اعتبارات خوبی دریافت شده و از محل فصل ۵ اعتبارات بیش از ۴۵ درصد اعتبارات به محمدیه و ۵ درصد به شهر شریفیه وهمچنین ۷ درصد به شهر بیدستان و روستاهای بخش اختصاص داده شده است.

وی یادآورشد: یکی از اقدامات خوب اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز پرداخت بدهی ۲۰ میلیون تومانی برای تسویه معوقات هزینه‌های آب، برق، گاز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز همچنین به راه اندازی سامانه گزارش مالی هیئت‌ها به صورت ماهانه اشاره کرد و افزود: با این اقدام زمینه تحقق شفافیت مالی فراهم شده و به استقلال و  خودکفایی هیات‌های ورزشی و توسعه ورزش هم کمک شده است.

درویشی شکل گیری ساختار اداری و مالی هیئت‌های ورزشی را از مهمترین برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز دانست و اظهارداشت: در خصوص اصلاح ساختار اداری، مالی ورزش در شهرستان البرز بخصوص شهر محمدیه می‌توان به موفقیت‌های برنامه‌ها امیدوار شد.

وی افزود: امسال تعداد بیمه شدگان ورزشی در شهرستان البرز ۱۵ درصد بیشتر شده اند و در نیمه اول امسال ۶ هزار نفر به تعداد بیمه شدگان اضافه شده است.

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان البرز گفت: تجلیل از قهرمان و روسای ورزشی و مدال آوران از برنامه‌های آینده است که در سه بخش تجلیل از قهرمانان ملی و فراملی، روسای هیئت‌های ورزشی، تجلیل از قهرمانان کشوری و دعوت شدگان به تیم‌های ملی و مرحله سوم تجلیل از قهرمانان استانی و محلی توسط هیئت‌ها و دفاتر نمایندگی و امور ورزشی مستقر در شهرهای شهرستان انجام خواهد شد.

درویشی بیان کرد: ساماندهی هیئت‌های فعال ورزشی شهرستان از دیگر اقدامات مهم انجام شده است به طوری که در گذشته در شهرستان حدود ۴۵ هیئت  ورزشی فعالیت می‌کردند که ۱۰ هیئت تقریبا تعطیل بودند و در شهر محمدیه از ۲۳ هیئت در حال حاضر ۱۸ هیئت فعالیت رسمی‌دارد.

وی اظهارداشت: واریز درآمدهای دریافتی از هیئت‌ها به خزانه صورت می‌گیرد و روسای هیئت‌ها می‌توانند از آن برای امور ورزشی با سرعت بیشتری هزینه کرده و برنامه‌های خود را عملیاتی کنند.

درویشی افزود: همچنین با تشکیل کمیته پزشکی ورزشی در شهر محمدیه با حضور ۱۰ نفر ( ۵ نفر زن و ۵ نفر مرد) زمینه ارائه خدمات علمی‌پزشکی به ورزشکاران فراهم شده است.

وی اظهارداشت: تشکیل انجمن پیش کسوتان ورزشی و انجمن خیّرین ورزشی از دیگر اولویت‌های ورزش و جوانان شهرستان البرز است که در دستور کار قرار گرفته است.

۳۵ هزار ورزشکار بیمه شده در شهرستان البرز

درویشی در ادامه از وجود استعدادهای ورزشی در این شهرستان خبرداد و گفت: در حال حاضر بیش از ۳۵ هزار ورزشکار بیمه شده در این شهرستان داریم که با انگیزه فعالیت می‌کنند.

وی بیان کرد: ۱۷ سالن سرپوشیده و ۹ زمین روباز ورزشی از امکانات خوبی است که زمینه بروز استعدادهای ورزشی را در شهرستان البرز مهیا کرده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند