شهرداری‌های استان سمنان بیمه منازل را در دستور کار قرار دهند

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر فخری غروب سه‌شنبه در جلسه سازمان همیاری و شهرداران استان سمنان به میزبانی سالن غدیر استانداری ضمن بیان اینکه استان سمنان نیز مصون از حوادث قهری و طبیعی نیست، ابراز داشت: بیمه درواقع خدمتی است که در هنگام بروز بحران می‌تواند خسارت‌های مالی ایجادشده را به حداقل کاهش دهد لذا این امر باید در دستور کار شهرداری‌ها واقع شود.

وی افزود: علاوه بر بیمه منازل مسکونی شهرداران پیرامون بحث مدیریت امور شهری در خصوص جاری شدن سیلاب و آب‌گرفتگی معابر با نزدیک شدن به فصل بارندگی باید اقدامات ویژه را در دستور کار قرار دهند تا از بروز خسارت در این ایام سال پیشگیری شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه شهردار نمونه استان بر اساس شاخص‌ها و ارزیابی عملکردها، انتخاب، معرفی و تقدیر خواهد شد، ابراز داشت: مکانیزم ارزیابی عملکرد شهرداری‌ها در دستور کار قرار دارد و این مهم بر اساس شاخص‌ها ‌انجام می‌شود.

فخری اضافه کرد: خوشبختانه در استان سمنان از شهرداران موفق، پرتلاش و بسیار خوبی برخوردار هستیم و به این واسطه افق روشنی را باوجود این شهرداران و اعضای شورای اسلامی‌شهر پرتلاش و موفق، برای شهرهای استان متصور هستیم که درنهایت می‌تواند به ارائه خدمات مناسب‌تر به شهروندان اثرگذار باشد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند