شهرداری‌های استان سمنان بیمه منازل را در دستور کار قرار دهند

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر فخری غروب سه‌شنبه در جلسه سازمان همیاری و شهرداران استان سمنان به میزبانی سالن غدیر استانداری ضمن بیان اینکه استان سمنان نیز مصون از حوادث قهری و طبیعی نیست، ابراز داشت: بیمه درواقع خدمتی است که در هنگام بروز بحران می‌تواند خسارت‌های مالی ایجادشده را به حداقل کاهش دهد لذا این امر باید در دستور کار شهرداری‌ها واقع شود.

وی افزود: علاوه بر بیمه منازل مسکونی شهرداران پیرامون بحث مدیریت امور شهری در خصوص جاری شدن سیلاب و آب‌گرفتگی معابر با نزدیک شدن به فصل بارندگی باید اقدامات ویژه را در دستور کار قرار دهند تا از بروز خسارت در این ایام سال پیشگیری شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه شهردار نمونه استان بر اساس شاخص‌ها و ارزیابی عملکردها، انتخاب، معرفی و تقدیر خواهد شد، ابراز داشت: مکانیزم ارزیابی عملکرد شهرداری‌ها در دستور کار قرار دارد و این مهم بر اساس شاخص‌ها ‌انجام می‌شود.

فخری اضافه کرد: خوشبختانه در استان سمنان از شهرداران موفق، پرتلاش و بسیار خوبی برخوردار هستیم و به این واسطه افق روشنی را باوجود این شهرداران و اعضای شورای اسلامی‌شهر پرتلاش و موفق، برای شهرهای استان متصور هستیم که درنهایت می‌تواند به ارائه خدمات مناسب‌تر به شهروندان اثرگذار باشد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند