شهدای مدافع حرم با بصیرت در میدان نبرد حاضر شدند

نوامبر 27, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام دهقانی شامگاه پنج شنبه در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم(تیپ فاطمیون) شهرستان ورامین که در سالن اجتماعات سپاه شهرستان ورامین با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء ، امام جمعه موقت ، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان و خانواده شهدا برگزار شد ، طی سخنانی با بیان اینکه کشور عزیزمان با شهدای مدافع حرم بیمه شده است اظهار داشت: شهدای مدافع حرم با فدا کردن جان و ریختن خون پاکشان استقلال، امنیت و عزت را به جامعه اسلامی‌هدیه کرده اند.

وی با بیان اینکه حضور مدافعان حرم در میدان عمل ضربه محکمی‌را به دشمنان زده است گفت: دشمنان همواره به دنبال تلافی و تحرکات خصمانه بر علیه ملت و نظام اسلامی‌می‌باشند اما ملت ایران به شهدا و آرمان‌های امام پایبند هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم وظیفه بسیار خطیری را بر عهده داشته اند بیان داشت: شهدا با بصیرت به میدان جنگ و نبرد رفتند و کسانی که امروز دم از این می‌زنند که سوریه و عراق به ما ربطی ندارد خالی از بصیرت هستند.

دهقانی با اشاره به اینکه دشمن جرات ورود به خاک این کشور را ندارد  گفت: دشمن به قدرت ملت و نظام اسلامی‌بی توجه بوده است و آنها نمی‌دانند ایران با همه کشورها متفاوت است.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند