شهادت سردار سلیمانی گام دوم انقلاب را بیمه کرد

ژانویه 21, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، «عباس جعفری دولت‌آبادی» مستشار دادگاه عالی انتظامی‌قضات در گفت‌وگو با دفاع‌‎پرس، درباره اینکه برخی‌ از دشمنان، حضور ملت ایران در تشییع پیکر سردار سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» را امری دولتی دانستند، اظهار داشت: ائمه اطهار (ع) فرموده‌اند که دشمنان ما از احمق‌ها هستند؛ لذا دشمنان درک درستی از مردم ما، شهادت و ارزش‌های دینی ندارند.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) فرمودند که «بکشید ما را ملت ما بیدارتر می‌شود» و اگر دشمنان می‌دانستند که با ترور سردار سلیمانی چنین جمعیتی در تشییع پیکر ایشان حضور پیدا خواهند کرد، هرگز دست به این کار نمی‌زدند. آن‌ها تصورشان از ملت ایران اشتباه است و مادی‌گرایانه فکر می‌کنند.

مستشار دادگاه عالی انتظامی‌قضات با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی و حضور مردم در مراسم تشییع پیکر آن شهید در چله دوم انقلاب اسلامی‌این مسیر را بیمه کرد، گفت: انقلاب اسلامی‌نیازمند یک عاشورای دیگر بود تا برخی‌ها از خواب غفلت بیدار شوند و صف‌ها مشخص شود و شهادت سردار سلیمانی این موضوع را نشان داد.

حعفری دولت‌آبادی افزود: خداوند با شهادت سردار سلیمانی جواب تمامی‌مجاهدت‌های او را داد و زحمات سردار سلیمانی نمایان شد.

مستشار دادگاه عالی انتظامی‌قضات با بیان اینکه دشمن بر این باور بود که با ترور سردار سلیمانی ترس و رعبی در دل انقلابیون ایجاد خواهد کرد، گفت: دشمن همچون گذشته اشتباه کرد و مردم ایران هم نشان دادند که به دنبال انتقام سخت هستند و هیچ‌گاه در مقابل دشمن عقب‌نشینی نمی‌کنند.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند