شهادت سردار سلیمانی سرآغاز تشدید مبارزات ملت‌های آزاده خواهد شد

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته رشت ضمن تسلیت و تبریک شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و محکومیت این اقدام جنایتکارانه آمریکا با اشاره به جایگاه شهید در دین اسلام، اظهار کرد: انقلاب اسلامی‌ایران از همان روزهای ابتدایی تا به امروز شخصیت‌های بزرگی را در به ثمر نشستن و حفظ این انقلاب از دست داده است.

وی در ادامه با بیان اینکه اقتدار جامعه اسلامی‌و انقلاب به واسطه همین خون‌ها به دست آمده است، افزود: جامعه اسلامی‌برای ساختن تمدن نوین اسلامی‌ناگزیر است که چنین شخصیت‌های بزرگی را تقدیم کند.

امام جمعه رشت با تأکید بر اینکه شهادت، جامعه اسلامی‌را بیمه می‌کند، گفت: سردار سلیمانی با ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی خود محبوب دل‌های میلیون‌ها انسان در جهان بود و قطعاً خبر شهادت ایشان حادثه‌ای تلخ برای جامعه اسلامی‌است.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی به واسطه سال‌ها مجاهدت خود شاید رسیدن به مقام والای شهادت بود، تصریح کرد: شهادت این سردار دلاور جبهه‌ها مقاومت سبب انسجام و وحدت بیشتر جامعه اسلامی‌در جهان خواهد شده و نفرت از آمریکا جنایتکار را افزایش خواهد داد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به هراس آمریکا از گسترش محبوبیت انقلاب اسلامی‌در جهان، بیان کرد: آمریکایی‌ها از پیشرفت روزافزون انقلاب اسلامی‌در دل ملت‌ها دارند سخت در هراس هستند و یکی از دلایل به شهادت رساندن سردار سلیمانی همین محبوبیت در جهان است.

وی در ادامه به برخی دلایل اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی اشاره کرد و افزود: شهادت سردار سلیمانی سرآغاز تشدید مبارزه ملت‌های آزاده به ویژه ملت‌های مسلمان علیه آمریکا خواهد شد.

امام جمعه رشت خطاب به مسئولان آمریکایی گفت: از امروز دیگر هیچ نظامی‌آمریکایی در هیچ کجای دنیا احساس امنیت نخواهد کرد و قطعاً وعده رهبر معظم انقلاب در نابودی رژیم صهیونیستی در کمتر از ۲۵ سال تحقق خواهد یافت.

وی شهادت سردار سلیمانی را عاملی برای انسجام بیشتر داخلی عنوان و تصریح کرد: به زودی شاهد نابودی استکبار جهانی به دست جوانان محور مقاومت خواهیم بود.

امام جمعه رشت با اشاره به شهادت سردار سلیمانی در ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی سرآغاز انسجام برای ملت ایران خواهد شد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند