شناسایی۷هزار هنرمند صنایع دستی در خراسان جنوبی/ دغدغه بازاریابی

نوامبر 29, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حسین عباس زاده پیش از ظهر شنبه در نشست خبری با اشاره به برگزاری چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی اظهارکرد: شش سیاه چادر عشایری در این نمایشگاه بر پا می‌شود.

 وی بیان داشت: سه سیاه چادر از استان‌های لرستان، گلستان و خراسان شمالی و سه سیاه چادر عشایری از استان خراسان جنوبی حضور خواهند داشت.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی عنوان کرد: در این نمایشگاه غرفه بسته بندی صنایع دستی را با همکاری دانشگاه سپیده کاشانی خواهیم داشت.

 وی از برگزاری نشست تخصصی صنعتگران سایر استان‌ها با صنعتگران خراسان جنوبی خبر داد و گفت: همچنین بازدید از مکان‌های گردشگری و تاریخی استان برای هنرمندان صنایع دستی شرکت کننده در نمایشگاه برنامه ریز شده است.

 وی دغدغه بازار را از مهم ترین مشکلات حوزه صنایع دستی عنوان کرد و افزود: روزهای خوبی برای حوزه صنایع دستی استان را پیش بینی می‌کنیم و فارغ التحصیلان خواهان ایجاد کارگاه‌ها در سطح روستاها هستند.

عباس زاده با اشاره به مشکلات اعتباری در حوزه صنایع دستی ادامه داد: چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی با حمایت‌های استاندار توانسته ایم برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی در داشتن بازارچه‌های صنایع دستی جزو استان‌های برخوردار است، گفت: مرکز توسعه و ترویج صنایع دستی در آینده نزدیک در محله خیرآباد بیرجند به بهره برداری می‌رسد.

 معاون صنایع دستی خراسان جنوبی از ثبت اطلاعات بیش از هفت هزار هنرمند صنایع دستی در سامانه خبر داد و گفت: در سال گذشته ۱۲۰ نفر از خدمات بیمه ای بهره مند شده اند.

 وی با بیان اینکه طی سالیان گذشته ۲۶۰ بیمه شده در این حوزه داشته ایم، ادامه داد: این رقم طی دو سال بالغ بر ۱۲۰ نفر بوده که رشد قابل توجه ای را نشان می‌دهد اما اگر بر اساس نیاز استان هنوز فاصله زیادی در ارائه خدمات بیمه ای داریم.

عباس زاده بیان کرد: تلاش داریم در کنار پارچه بافی استان که جایگاه خود را پیدا کرده گوهر سنگ و بافته‌های حصیری نیز رشد کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند