شناسایی۷هزار هنرمند صنایع دستی در خراسان جنوبی/ دغدغه بازاریابی

نوامبر 29, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حسین عباس زاده پیش از ظهر شنبه در نشست خبری با اشاره به برگزاری چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی اظهارکرد: شش سیاه چادر عشایری در این نمایشگاه بر پا می‌شود.

 وی بیان داشت: سه سیاه چادر از استان‌های لرستان، گلستان و خراسان شمالی و سه سیاه چادر عشایری از استان خراسان جنوبی حضور خواهند داشت.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی عنوان کرد: در این نمایشگاه غرفه بسته بندی صنایع دستی را با همکاری دانشگاه سپیده کاشانی خواهیم داشت.

 وی از برگزاری نشست تخصصی صنعتگران سایر استان‌ها با صنعتگران خراسان جنوبی خبر داد و گفت: همچنین بازدید از مکان‌های گردشگری و تاریخی استان برای هنرمندان صنایع دستی شرکت کننده در نمایشگاه برنامه ریز شده است.

 وی دغدغه بازار را از مهم ترین مشکلات حوزه صنایع دستی عنوان کرد و افزود: روزهای خوبی برای حوزه صنایع دستی استان را پیش بینی می‌کنیم و فارغ التحصیلان خواهان ایجاد کارگاه‌ها در سطح روستاها هستند.

عباس زاده با اشاره به مشکلات اعتباری در حوزه صنایع دستی ادامه داد: چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی با حمایت‌های استاندار توانسته ایم برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی در داشتن بازارچه‌های صنایع دستی جزو استان‌های برخوردار است، گفت: مرکز توسعه و ترویج صنایع دستی در آینده نزدیک در محله خیرآباد بیرجند به بهره برداری می‌رسد.

 معاون صنایع دستی خراسان جنوبی از ثبت اطلاعات بیش از هفت هزار هنرمند صنایع دستی در سامانه خبر داد و گفت: در سال گذشته ۱۲۰ نفر از خدمات بیمه ای بهره مند شده اند.

 وی با بیان اینکه طی سالیان گذشته ۲۶۰ بیمه شده در این حوزه داشته ایم، ادامه داد: این رقم طی دو سال بالغ بر ۱۲۰ نفر بوده که رشد قابل توجه ای را نشان می‌دهد اما اگر بر اساس نیاز استان هنوز فاصله زیادی در ارائه خدمات بیمه ای داریم.

عباس زاده بیان کرد: تلاش داریم در کنار پارچه بافی استان که جایگاه خود را پیدا کرده گوهر سنگ و بافته‌های حصیری نیز رشد کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند