شرکت ۳۶ هزار زنجانی در پیاده روی اربعین

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

فرامرز بابایی در گفتگو با خبرنگارمهر به روند ثبت نام در سامانه سماح اشاره کرد و گفت: از زمان ثبت‌نام تاکنون بیش از ۳۶ هزارو ۴۶۱ زنجانی برای شرکت در پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۲ هزار و۵۷۵ نفر از مرز مهران، ۱۲هزار و ۸۴۹ نفر از مرز خسروی و ۱۹۸ نفر به صورت هوایی به کشور عراق سفر کردند.  

وی بابیان برای ثبت‌نام در سامانه سماح محدودیتی وجود ندارد، اظهار کرد : ثبت نام در سامانه سماح فعلا ادامه دارد. 

مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: افرادی که متقاضی هستند می‌توانند به دفاتر ۲۲ گا نه حج و زیارت مراجعه و ثبت‌نام کنندو حق بیمه ۲۲ هزار تومان می‌باشد. 

بابایی با بیان اینکه  افرادی که در سامانه ثبت‌نام نکنند ویزا برای آنها صادر نمی‌شود، ابراز کرد: افرادی که در سامانه سماح ثبت‌نام نکنند نمی‌توانند ویزا دریافت کنند و اگر نامشان در سامانه سماح نباشد پلیس اجازه خروج از کشور را نمی‌دهد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند