شرکت ۳۶ هزار زنجانی در پیاده روی اربعین

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

فرامرز بابایی در گفتگو با خبرنگارمهر به روند ثبت نام در سامانه سماح اشاره کرد و گفت: از زمان ثبت‌نام تاکنون بیش از ۳۶ هزارو ۴۶۱ زنجانی برای شرکت در پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۲ هزار و۵۷۵ نفر از مرز مهران، ۱۲هزار و ۸۴۹ نفر از مرز خسروی و ۱۹۸ نفر به صورت هوایی به کشور عراق سفر کردند.  

وی بابیان برای ثبت‌نام در سامانه سماح محدودیتی وجود ندارد، اظهار کرد : ثبت نام در سامانه سماح فعلا ادامه دارد. 

مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: افرادی که متقاضی هستند می‌توانند به دفاتر ۲۲ گا نه حج و زیارت مراجعه و ثبت‌نام کنندو حق بیمه ۲۲ هزار تومان می‌باشد. 

بابایی با بیان اینکه  افرادی که در سامانه ثبت‌نام نکنند ویزا برای آنها صادر نمی‌شود، ابراز کرد: افرادی که در سامانه سماح ثبت‌نام نکنند نمی‌توانند ویزا دریافت کنند و اگر نامشان در سامانه سماح نباشد پلیس اجازه خروج از کشور را نمی‌دهد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند