شرکت‌های بیمه در ارائه خدمات به مردم کوتاهی نکنند

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، قاضی ناصر عتباتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: تسهیل و تسریع در امر خدمات رسانی شرکت‌های بیمه به شهروندان یک اولویت اساسی و حائز اهمیت است و در این زمینه درصدد هستیم فرآیندهای لازم در این زمینه را بهبود بخشیم.

وی با اشاره به این که برخی شهروندان از تعلل در پرداخت حق بیمه و دیه به خصوص در زمان تصادفات رانندگی گلایه‌مند هستند بیان کرد: با توجه به فرآیند درمانی و خرج و مخارج افراد صدمه دیده باید هزینه‌ها در کم‌ترین زمان ممکن در اختیار آنان قرار بگیرد تا در این زمینه رضایت مردم جلب شود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: ارائه خدمات شایسته و در شان مردم در حوزه بیمه یک اولویت اساسی است و در این زمینه انظار می‌رود فعالان این حوزه همکاری و تعاملات لازم و همه‌جانبه داشته باشند تا بتوانیم مشکلات تاخیری پرونده‌ها را در جبران خسارت زیاندیده‌ها را به حداقل برسانیم.

عتباتی تصریح کرد: از شرکت‌های بیمه و مسئولان مربوطه انتظار داریم در امر رسیدگی و پرداخت خسارت‌های ناشی از بیمه به مردم همکاری و مشارکت‌های لازم را داشته باشند و در امر صرفه‌جویی هزینه‌ها و نیز تسریع در رسیدگی و پرداخت خسارت‌های زیاندیدگان تعلل نکنند.

وی اظهار کرد: محور اصلی دستگاه قضائی اردبیل ارائه خدمات مطلوب به مردم است و در این زمینه با پیگیری‌ها و تلاش‌های شبانه‌روز درصدد است تا در ایجاد امنیت عمومی‌و نظم و آرامش جامعه گام برداشته و با به حداقل رساندن مشکلات شهروندان به اهداف خود دست یابد.

انتهای پیام/۱۳۱/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند