شاهین شروع خوبی برای ذوب‌آهن خواهد بود

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان شامگاه پنج شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: بازی در برابر شاهین بوشهر، بازی مهمی‌برای ما است زیرا ما برخلاف نظر کارشناسان بازی خوبی را ارائه می‌کنیم اما ذخیره امتیازاتمان کافی نیست.

وی بازی در برابر شاهین را یک شروع خوب برای ذوب‌آهن توصیف کرد و ادامه داد: ما در تمرینات خود تلاش می‌کنیم مشکلات و بی‌دقتی‌های بازیکنان را برطرف کنیم و در قسمت عقب زمین دقت عمل و تمرکزمان را بهبود ببخشیم. بازی فردا می‌تواند شروع خوبی برای ما باشد تا بتوانیم اولین ۳ امتیاز را در خانه کسب کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره شناخت خود از شاهین بوشهر تصریح کرد: به تیم شاهین بوشهر و کریمیان که در نخستین سال مربیگری‌ام در پاس همدان افتخار داشتم که شاگرد من بود خوش‌آمد می‌گویم. معیار شناخت ما از شاهین، بازی این تیم در برابر پرسپولیس نبود بلکه بازی این تیم برابر سایپا بود که ۲ بر صفر پیش افتادند.

وی ادامه داد: هفته پیش برای شاهین هفته خوبی نبوده و این موضوع می‌تواند برای ما خطرناک باشد زیرا ممکن است آن‌ها بخواهند خودشان را پیدا کنند و برای احقاق حق به میدان بیایند و شرایط دیگری را رقم بزنند و ما باید با احتیاط وارد مسابقه شویم و با همان شرایطی که در برابر سپاهان و تراکتور بازی کردیم فردا نیز بازی خواهیم کرد.

منصوریان شاهین را تیم خطرناکی توصیف کرد و افزود: شاهین تیم خطرناکی است که به پدیده هم به سختی باخت و ما به این تیم احترام می‌گذاریم. در مسابقات لیگ شرایط طوری نیست که تیمی‌‌تواند بگوید از تیم دیگری بسیار بهتر است.

همه از ذوب‌آهن انتظار پیروزی برابر شاهین را دارند

وی با بیان اینکه در برابر همه تیم‌ها برای ۳ امتیاز بازی می‌کنیم افزود: همه از ذوب‌آهن انتظار پیروزی برابر شاهین را دارند اما من به بازیکنان می‌گویم که باید در برابر همه تیم‌ها برای پیروزی بازی کنیم. مجموعه تیم و مدیرعامل روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند و اگر حواس خود را جمع نکنیم ممکن است غافلگیر شویم. بچه‌ها تمرکز خوبی دارند و فکر می‌کنم فردا روز خوبی برای ما باشد.

سرمربی ذوب‌آهن در توضیح حواشی روزهای اخیر و درگیری خود با یکی از هواداران خاطرنشان کرد: اخبار تا به تهران برسد خیلی زود تغییر می‌کند. درگیری ما موضوع خاصی نبود و تنها یک کشمکش حرفی بود. من هواداران پیشکسوت تیم را که همیشه در کنار تیم هستند بسیار دوست دارم و برخی از آنان درباره دهه ۵۰ ذوب‌آهن حرف می‌زنند که من در آن موقع تازه به دنیا آمده بودم.  اینکه گفته می‌شود زد و خورد فیزیکی رخ داده و اینکه خبر به تهران برسد درست نیست.

وی ادامه داد: این موضوعات در خیلی از تیم‌ها مثل استقلال عادی است و شاید هر روز بین هواداران این اتفاق بیافتد اما در ذوب‌آهن از آنجا که تیم بی‌حاشیه‌ای است چنین اتفاقی بزرگنمایی می‌شود. هر کسی سعی دارد به نحوی ایده خود را برای رشد تیم بیان کند و از نظر من این اتفاق یک اتفاق عادی بود که یک هوادار می‌خواست از سرمربی درباره تیم سوال بپرسد و ممکن است کشمکشی هم ایجاد شود.

منصوریان با بیان اینکه تمام هدف ما این است که ذوب‌آهن نتیجه بگیرد بیان داشت: ما باید دست به دست هم بدهیم تا تیم از این شرایط خارج شود و اگر در ۲ هفته اخیر روند خوبی را از سر بگیرد می‌تواند دوباره به فرم ایده‌آل خودبرسد. ما سال گذشته در هفته نوزدهم به این فرم رسیدیم اما امسال این شانس را داریم که زودتر فرم ایده‌آل خود را بازیابی کنیم.

می‌خواهیم از معراج مراقبت کنیم

وی با حمایت از معراج اسماعلی دروازه‌بان جوان ذوب‌آهن افزود: ما می‌خواهیم از معراج مراقبت کنیم تا یک رشید مظاهری، علرضا بیرانوند و سید حسین حسینی تحویل فوتبال ایران بدهیم و از رسانه‌ها می‌خواهم که از او حمایت کنند. قرارداد معراج بلند مدت است و می‌توان او را برای تیم بیمه کرد. با همه احترامی‌که برای دروازه‌بانان تیم قائلم معراج را به بزرگترهای تیم سپردم تا او را کنترل و حمایت کنند.

سرمربی ذوب‌آهن درباره غایبان تیمش خاطرنشان کرد: خوشبختانه مصدوم یا محرومی‌برای بازی فردا نداریم اما مسعود ابراهیم‌زاده که به خاطر فوت مادر خود ۲۰ روزی همراه ما نبود باید آماده شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند