سپهبد قاسم سلیمانی گام دوم انقلاب را بیمه کرده است

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/مازندران مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: سردار شهید سلیمانی فرمانده‌ای بصیر، زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت و مبارزه فی سبیل الله او بوده و خون سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی گام دوم انقلاب را بیمه کرده است.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی‌صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم شهادت سپهبد “حاج قاسم سلیمانی” اظهار کرد: ویژگی‌های اخلاقی و اقتدار سردار سلیمانی زبان‌زد خاص و عام در محافل مختلف عمومی‌و سیاسی است.

وی تصریح کرد: سردار سلیمانی جزء معدود اشخاصی است که دوست و دشمن خصوصیات بارز اخلاقی، نظامی‌و سیاسی او را پسندیده‌اند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه ویژه برنامه‌های شهادت سردار به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان ابلاغ شده و به همین مناسبت امامزادگان و بقاع متبرکه استان سیاه پوش می‌شوند، گفت: با هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌از فرماندهان مقاومت برای سخنرانی در امامزادگان و بقاع متبرکه در شهرستان‌های مختلف استان دعوت می‌شود.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند