سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را به نام خود کردند؟

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

 به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۶۷۴واحدی به کار خود پایان داد و تعداد ۴میلیارد و ۷۵۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۲۲۶۹میلیارد تومان در ۵۵۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کارخانجات تولیدی شیشه رازی، فیبر ایران و بورس کالای ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های سیمان خزر، سیمان ارومیه و سیمان بهبهان نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۹۱۰میلیون ورقه به‌ارزش ۱۳۳۳میلیارد تومان در ۳۳۸هزار نوبت، آیفکس ۳۲واحد رشد کرد و در ارتفاع ۴۵۶۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های فرابورس ایران، صنایع فولاد آلیاژی یزد و بیمه معلم بیشترین رشد قیمت را داشتند و شرکت‌های فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال،صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود و دارویی ره‌آورد تامین هم بیشترین کاهش قیمت را شاهد بودند.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند