سند جامع ارتقای وضعیت بانوان ایلامی در مراحل نهایی تدوین است

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری ظهر چهارشنبه در نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی و سلامت زنان و خانواده افزود: این سند  مسائلی همچون نرخ بیکاری زنان تحصیل کرده ، خودکشی، کاهش دوام زندگی مشترک در سال‌های اول ، سرپرستی بالای زنان در خانواده‌های ایلامی‌، سطح پوشش تحصیلی در دوره ابتدایی در نقاط روستایی، افزایش میانگین سن ازدواج دختران، افزایش میزان سزارین، کاهش مشارکت سیاسی _مدنی زنان و افزایش میزان زنان معتاد دستگیر شده را در بر می‌گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام، سند جامع ارتقای وضعیت زنان استان را یک سند راهبردی جامع، مستدل، مایه دار، زمان بندی شده و کارشناسی دانست و ادامه داد: حمایت از اجرای این سند باید در دستور کار مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

وی، لازمه اثرگذاری طرح‌های پژوهشی را تدوین آنها بر اساس چارچوب‌های بومی‌منطقه عنوان کرد و افزود: بومی‌سازی کارهای پژوهشی و اجرایی کرن آنها لازمه ی کارهای پژوهشی است که پژوهشگران ما باید دقت کافی را در این زمینه داشته باشند.

وی، ایجاد کمپ ترک اعتیاد بانوان یکی از نیازهای ضروری و با اهمیت در استان دانست و ادامه داد: موضوع سلامت و ورزش بانوان در ایلام نیازمند فرهنگسازی است تا بیش از این شاهد حضور بانوان در مجامع ورزشی باشیم.

لازم به ذکر است در این نشست مدیران بیمه سلامت، بهزیستی، دانشگاه علوم پزشکی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات، کمیته امداد، بهداشت و درمان و نماینده سازمان‌های مردم نهاد به ارائه نکته نظرات و پیشنهادات خود در این نشست پرداختند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند