سندرز: ده‌ها میلیون آمریکایی از بیمه درمانی محروم شده‌اند

می 9, 2020اخبار روز بیمه

سناتور ایالت ورمونت آمریکا گفت که ده‌ها میلیون آمریکایی نه تنها شغل خود را از دست داده بلکه بیمه درمانی خود را نیز از دست داده‌اند.

به گزارش اخبار سلامت پایگاه خبری رخ، «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت در پیامی‌در توئیتر نوشت که ده‌ها میلیون آمریکایی نه تنها شغل خود را از دست داده‌اند بلکه آنها بیمه درمانی خود را نیز از دست داده‌اند.

وی در ادامه گفت: « مراقبت پزشکی برای همه یک ضرورت اخلاقی است.»

سندرز روز گذشته نیز به شدت از فساد و تقلب در اقتصاد آمریکا انتقاد کرد.

وی در پیامی‌توئیتری نوشت:«ما باید به طور پایه‌ای این اقتصاد را تغییر دهیم. مدیران وال استریت نباید از این درد و رنج بسیار سود ببرند.» (جزئیات بیشتر)

وی همچنین با اشاره به رکورد تاریخی بیکاری در آمریکا آن را فاجعه‌آمیز توصیف کرد.

نرخ بیکاری در آمریکا برای ماه آوریل به ۱۴٫۷ درصد رسید که بالاترین آمار از زمان رکود بزرگ در سال‌های دهه ۱۹۳۰ بوده است.

وزارت کار آمریکا اعلام کرد که طی ماه گذشته ۲۰ میلیون و پانصد هزار فرصت شغلی از بین رفت که بخش عمده‌ای از دستاوردهای دهه گذشته را از بین برد.

انتهای پیام/

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند