سمنان| وزیر ارشاد در گرمسار: آمایش هنری کشور در حال تغییر است

نوامبر 6, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سید عباس صالحی ساعتی پیش در آئین اختتامیه سی‌امین جشنواره تئاتر صحنه‌ای و دومین جشنواره تئاتر خیابانی استان سمنان در گرمسار هنر نمایش را از هنرهای و یا و زنده خال حاضر کشور عنوان کرد و اظهار داشت: برپایی این جشنواره خود گواهی بر فعال بودن هنرهای نمایشی در سطح کشور است.

وی از اتفاقات بسیار خوبی که در سطح استان‌های کشور در حوزه هنرهای نمایشی در حال انجام است؛ خبر داد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌تئاتر را از قدیمی‌ترین هنرهای انسانی عنوان کرد و گفت: این هنر خوشبختانه حرکتی روبه‌جلو دارد و در حال حاضر در حوزه نمایش حرکت‌های قابل‌توجهی ایجاد شده است که این حرکت تجربه‌گرا و رو به رشد است.

صالحی به تعاملات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌با هنرمندان اشاره کرد و بیان داشت: این وزارتخانه در تلاش است تا روزبه‌روز بر این تعاملات افزوده شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده همچون بیمه هنرمندان گفت: تلاش‌های مختلفی شکل‌گرفته است تا فاصله بین هنرمندان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌کاهش یابد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌افزود: سال گذشته بیمه هنرمندان و میزان پرداختی‌های این وزارتخانه به میزان ۲ برابر افزایش‌یافته است.

صالحی گفت: تلاش می‌کنیم مشکل هنرمندان استان سمنان و تعهدات این جشنواره عملیاتی شود.

انتهای پیام/ ع

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند