سمنان| شهرداری‌ها عوارض ساخت و سازها را کاهش دهند

اکتبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، منوچهر فخری بعدازظهر امروز در جلسه بررسی راهکارهای نفوذ بیمه در بخش واحد‌های مسکونی و تجاری استان سمنان در برابر حوادث قهری که در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: آگاه‌سازی مردم از فواید بیمه واحد‌های مسکونی و‌ تجاری یکی از موارد مهمی‌است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان داشت: البته در تشویق مردم به استفاده از پوشش‌های بیمه ای شهرداری‌ها نقشی اثرگذار دارند.

فخری یکی از مشکلات موجود را عدم آگاهی مردم و شهروندان از اثرات مثبت استفاده از بیمه عنوان کرد و این امر را در کاهش رغبت افراد جامعه به این صنعت اثرگذار دانست.

وی بیان داشت: قطعا با تشویق و ترغیب مردم به استفاده از بیمه در حوزه مسکونی، تجاری و صنعتی به نفع استان سمنان و کشور است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: باید در بخش مدیریت امور شهری نیز سیاست‌های تشویقی برای تشویق و ترغیب مردم به استفاده از بیمه تعریف و عملیاتی شود.

انتهای پیام/ ع

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند