سمنان| توفیقات جبهه مقاومت در منطقه حاصل نشر تفکر بسیج است

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دامغان، سرهنگ اسحاق موحدیان در اجتماع بزرگ بسیجیان این شهرستان در محل سالن ۹ دی مجموعه ورزشی حمزه سیدالشهدا (ع) دامغان با اشاره به نقش بی بدیل بسیج در صحنه‌های حساس تاریخ انقلاب و در مواجهه با تهدیدات متنوع و ظالمانه دشمنان بر علیه کشور و ملت ما، اظهارداشت: بی تردید در صحنه‌های سیاسی، اجتماعی و نظامی‌بدون وجود بسیج و بسیجیان ایران اسلامی‌نمی‌توانست به این میزان از اقتدار و موفقیت دست یابد.

جانشین اسبق سپاه قائم آل محمد استان سمنان بسیج را ذخیره ای پایان ناپذیر برای کشور و انقلاب نامید و افزود: نقش آفرینی بی نظیر بسیج در دوران دفاع مقدس هراسی ماندگاررا در دل دشمنان کشورمان ایجاد کرده است، ازیاد نبریم که در طول ۲۰۰ سال اخیر جنگ تحمیلی هشت‌ساله تنها تهاجمی‌به کشورمان بوده که در آن حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان را به دشمن واگذار نکرده‌ایم و بسیج بی‌تردید پررنگ‌ترین نقش را در این افتخار داشته است.

این یادگار دوران دفاع مقدس با بیان اینکه بسیج ویژگی‌های منحصر بفردی در بین ارتش‌های جهان دارد، خاطرنشان کرد: امام روح الله(ره) اسلام انقلابی را با تشکیل بسیج به نمایش گذاشت، همانا مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های بسیجیان در طول دوران دفاع مقدس با تکیه بر پیام انسان‌ساز مکتب عاشورا، باورهای اسلامی‌و اعتقادی را از سطح به عمق جامعه رساند.

وی با اشاره به اینکه ملت ما در طول هشت سال جنگ تحمیلی ایثار، شهادت طلبی، فداکاری و همه فضائل نیکوی انسانی را در قالب روحیه بسیجی به نمایش گذاردند، تصریح کرد: امام خمینی(ره) بسیج را به درستی مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان، میقات پابرهنگان و و معراج اندیشه پاک اسلامی‌نامید، نیرویی مردمی‌که امام آن را بیمه کننده امنیت و اقتدار و عزت کشور و ملت‌ما می‌دانست و بسیجیان به نیکویی پس از خمینی کبیر(ره) به وظیفه خود در عرصه‌های مختلف عمل کردند.

مشاور عالی فرمانده سپاه استان سمنان با اشاره به نقش مهم بسیج در دفع فتنه‌ها طی چنددهه اخیر، یادآورشد: امام راحل(ره) بسیج را براساس اندیشه‌ای قرآنی شکل داد، امروز گستره جهان اسلام و خصوصا جبهه مقاومت را می‌بینید، همه درک نموده‌ایم که مرزهای ما امروز مهران و شلمچه و …نیست بلکه حلب و بوکمال سوریه، جنوب لبنان و حتی در یمن است، این توفیقات همه به برکت نشر تفکر و الگوی بسیج است.

انتهای پیام/۳۶۲/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند