سمنان| تعاونی‌ها باید نسبت به پوشش بیمه‌ای توجه کنند

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حشمت‌الله عسگری عصر امروز در جلسه کارگروه بخش کشاورزی شهرستان‌های گرمسار و‌ آرادان به عملکرد مطلوب اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مختلف استان سمنان به‌ویژه در بخش کشاورزی اشاره کرد و اظهار داشت: وجود تعاونی‌ها محلی برای حل‌وفصل مشکلات کشاورزان به‌صورت جمعی است.

وی بیان داشت: پیش از تشکیل اتحادیه‌ها و تعاونی‌های کشاورزان به‌صورت فردی مشکلات خود را حل می‌کردند که مسلماً رسیدن به نتیجه و حل مشکلات زمان‌بر بود و اما با تشکیل تعاونی‌ها مشکلات اکنون در غالب تعاونی پیگیری و حل‌وفصل می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان اظهار داشت: استان سمنان نشان داده است که از سال‌ها قبل از انقلاب نیز مردم این استان در خرد جمعی و کار جمعی موفق بوده‌اند و اتحادیه‌ها در تأمین و تولید بخش‌های مختلف به‌ویژه بخش کشاورزی موفق عمل کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه ایرادی که در نظام برنامه‌ریزی کشور وجود دارد این است که نسخه شفابخش و برنامه مشخص و خاصی برای حل مشکلات وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان سمنان با اشاره به اینکه استان سمنان نخستین استان کشور در پاسخگویی به استعلامات بانکی بوده است گفت: سازوکاری که در راستای بیمه ارائه‌شده این باید عملیاتی شود.

عسگری افزود: تعاونی‌ها باید نسبت به پوشش بیمه‌ای توجه خاصی داشته باشند و آن را متقبل شود تا این طرح در استان به‌صورت پایلوت انجام شود.

وی عنوان کرد: اعطای مجوز برای انجام فعالیتی خاص بدین معناست که آن فعالیت دارای هویت و شناسنامه است؛ بنابراین بانک‌ها نیز باید نسبت به ارائه خدمات و پرداخت تسهیلات به فعالیت‌های دارای مجوز اقدام کنند.

انتهای پیام/۳۶۳/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند