سرپرست روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد

نوامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، در دستور صادر شده از سوی مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی، آمده است: با توجه به موافقت با درخواست استعفای امیرعباس تقی‌پور و با تشکر از زحمات و تلاش‌های صادقانه وی، جهت استمرار امور، سرپرستی اداره کل روابط عمومی‌به‌هادی صفری محول می‌شود. اهتمام در پیشبرد امور سازمان در آن حوزه با همکاری معاونت‌ها و دفاتر مستقل ستادی مورد انتظار است.

امیرعباس تقی پور بیش از ۶ سال مدیرکل روابط عمومی‌سازمان تأمین اجتماعی بود و‌هادی صفری طی سال‌های اخیر معاونت اداره کل روابط عمومی‌را بر عهده داشته است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند