سرمایه‌گذاران اردبیلی فرصت مصوبات ستاد تسهیل را از دست ندهند

نوامبر 7, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از استانداری اردبیل، اکبر بهنام‌جو ظهر شنبه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل عنوان کرد: بررسی مشکلات بیمه تامین اجتماعی و تقسیط بدهی‌های مالیاتی همچنین مشکلات بانکی از اهداف کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بوده و در این راستا سرمایه گذاران علاوه بر توسعه کارگاه‌های خود باید به حفظ وضع موجود واحدها نیز متمرکز شوند.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاران نباید فرصت مصوبات ستاد تسهیل را از دست دهند، افزود: برخی از پرونده‌هایی که مشکل مالی دارند از محل اعتبارات و تسهیلات سفر رئیس جمهوری به استان مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرند.

بهنام جو با اشاره به اینکه باید همه تلاش ما ایجاد زمینه اشتغال برای جوانان جویای کار باشد، افزود: با توسعه و سرمایه گذاری کلان حمایت از سرمایه گذار را در دستور کار قرار داده و باید قبل از اینکه مشکل و موانعی متوجه واحد تولیدی شود دستگاه‌های اجرایی خود با احصای مشکلات، موانع را رفع کنند.

استاندار اردبیل افزود: با توجه به شرایط حاکم اقتصادی و افزایش نرخ تورم بیشتر واحدها با مشکل سرمایه در گردش و موانع مالی مواجه شده‌اند و در این راستا باید با در نظر گرفتن جوانب، تسهیلات لازم در اختیار واحدها قرار گیرد تا بتوانند ادامه فعالیت دهند.

وی تصریح کرد: به دلیل نوسانات بازار مشکلاتی در حوزه تولید و توسعه ایجاد شده که با همدلی و همکاری دستگاه‌های متولی می‌توان این موانع را به حالت طبیعی  بازگرداند.

بهنام جو با تاکید بر اینکه باید بانک‌های عامل نهایت همکاری را با سرمایه گذاران داشته باشند، افزود: افرادی که به منظور تولید و اشتغال زایی پا به عرصه فعالیت گذاشته‌اند به طور یقین دلشان برای کشور می‌سوزد و باید مورد حمایت قرار گیرند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند