سرمایه‌گذاران اردبیلی فرصت مصوبات ستاد تسهیل را از دست ندهند

نوامبر 7, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از استانداری اردبیل، اکبر بهنام‌جو ظهر شنبه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل عنوان کرد: بررسی مشکلات بیمه تامین اجتماعی و تقسیط بدهی‌های مالیاتی همچنین مشکلات بانکی از اهداف کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بوده و در این راستا سرمایه گذاران علاوه بر توسعه کارگاه‌های خود باید به حفظ وضع موجود واحدها نیز متمرکز شوند.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاران نباید فرصت مصوبات ستاد تسهیل را از دست دهند، افزود: برخی از پرونده‌هایی که مشکل مالی دارند از محل اعتبارات و تسهیلات سفر رئیس جمهوری به استان مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرند.

بهنام جو با اشاره به اینکه باید همه تلاش ما ایجاد زمینه اشتغال برای جوانان جویای کار باشد، افزود: با توسعه و سرمایه گذاری کلان حمایت از سرمایه گذار را در دستور کار قرار داده و باید قبل از اینکه مشکل و موانعی متوجه واحد تولیدی شود دستگاه‌های اجرایی خود با احصای مشکلات، موانع را رفع کنند.

استاندار اردبیل افزود: با توجه به شرایط حاکم اقتصادی و افزایش نرخ تورم بیشتر واحدها با مشکل سرمایه در گردش و موانع مالی مواجه شده‌اند و در این راستا باید با در نظر گرفتن جوانب، تسهیلات لازم در اختیار واحدها قرار گیرد تا بتوانند ادامه فعالیت دهند.

وی تصریح کرد: به دلیل نوسانات بازار مشکلاتی در حوزه تولید و توسعه ایجاد شده که با همدلی و همکاری دستگاه‌های متولی می‌توان این موانع را به حالت طبیعی  بازگرداند.

بهنام جو با تاکید بر اینکه باید بانک‌های عامل نهایت همکاری را با سرمایه گذاران داشته باشند، افزود: افرادی که به منظور تولید و اشتغال زایی پا به عرصه فعالیت گذاشته‌اند به طور یقین دلشان برای کشور می‌سوزد و باید مورد حمایت قرار گیرند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند