سرسوزنی بابت بیماری‌ام حمایت نشدم

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، غلامحسین لطفی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، پیرامون غیبت طولانی مدت خود در سینما گفت: بحث وضعیت فعلی من، موضوع دلتنگی من برای بازیگری نیست، ماجرا این است که وقتی تولید و ساختی وجود ندارد چطور من باید در پروژه‌ای حضور داشته باشم؟. این قضیه مختص این روزها نیست و وضعیت ساخت آثار سالهاست که به همین شکل است. 

وی در همین راستا ادامه داد: بازیگری دل به خواه من نیست تا هر وقت دوست داشتم بازی کنم، باید پیشنهاد باشد تا من هم برای حضور در آثار انتخابی پیش روی خود داشته باشم، وقتی سالهاست گوشه‌ای فراموش شده‌ام چه انتظاری است که در اثری بازی کنم.

بازیگر سریال «ترش و شیرین» با اشاره به وضعیت جسمانی خود تاکید کرد: مدت‌هاست به دلیل مشکل پا درد تحت جراحی قرار گرفته و حتی بستری هم شده‌ام اما دریغ از اینکه یک مسئول فرهنگی با من تماسی گرفته باشد، اصلاً این اتفاق به نوعی برای من خنده‌دار است.

وی با نقد وضعیت بیمه هنرمندان اضافه کرد: هرگز از سوی بیمه هنرمندان، مسئولین فرهنگی و یا نهادها با من تماسی گرفته نشده است، برای درمان بیماری‌ام میلیون‌ها تومان هزینه کرده‌ام اما هیچ نهاد فرهنگی از من سر سوزنی حمایت نکرده است. 

بازیگر سریال «خانه به دوش» پیرامون بی توجهی به هنرمندان پیشکسوت اظهار کرد: وضعیت بیمه هنرمندان غم انگیز است، این اتفاق تنها به من هم منتهی نمی‌شود، بسیاری از بازیگران را می‌شناسم که این روزها به شدت درگیر بیماری هستند اما هیچ کمکی به آنها نمی‌شود. 

وی در همین رابطه تصریح کرد: من سالها بیمه هنرمندان را پرداخت کرده‌ام، اما عجیب است که وقتی موقع همراهی آنها می‌رسد از هشت میلیون تومان هزینه جراحی تنها یک میلیون تومان آن پرداخت می‌شود، بعد وقتی نوبت به شعار دادن می‌رسد همه می‌گویند که ما پشتیبان هنرمندان پیشکسوت هستیم، درصورتی که به هیچ وجه اینگونه نیست.

لطفی با ابراز ناامیدی از وضعیت کنونی بازیگری خاطرنشان کرد: همه مرا می‌بینند و می‌گویند امیدواریم که وضعیت درست شود، واقعیت امر هیچ چیزی با امیدواری حل نمی‌شود، وقتی مشکلی راه حل دارد اما مسئولین فرهنگی نمی‌خواهند آن را حل کنند چرا به خودمان امید واهی دهیم. 

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند