سردار سلیمانی، جانش را فدا کرد تا ما جان بگیریم

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که سردار سلیمانی، جانش را فدا کرد تا ما جان بگیریم، گفت: خداوند، دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داده است. آنان لگد به جام عطری زدند و فکر کردند که آن جام را شکستند، در حالی که عطر شهادت طلبی نه تنها جان مردم ایران را سیراب کرد، بلکه سراسر جهان اسلام را متاثر کرد.

حجت‌الاسلام علی خدیوی در تجمع دانشجویان دانشگاه تبریز در محکومیت ترور سپهبد سلیمانی، اظهار کرد: قاسم ما، هرچند در مکتب اباعبدالله(ع) بزرگ شده، اما قاسم ۱۴ ساله کربلا نبود؛ قاسم ما، پیر شده‌ی مکتب امام حسین(ع) بود و سال‌ها بود که از شهادت به عنوان “احلی من العسل” یاد می‌کرد.

وی خاطرنشان کرد: خون پاک شهید سلیمانی، نه تنها مسائل داخلی و فتنه‌هایی که منافقین داخلی و مستکبران خارجی می‌خواستند در کشور ایجاد کنند را کور می‌کند، بلکه زمینه برای کور کردن و اخراج دشمنان از منطقه غرب آسیا و خاورمیانه را نیز فراهم می‌کند.

وی تشریح کرد: آمریکا از دیروز القا می‌کند که “ایران در حدی که انجام داده‌ایم، عکس‌العمل نشان دهد”. اینان نمی‌فهمند که ما در حد و شان آمریکا جواب نمی‌دهیم، چون آمریکا شانی ندارد؛ ما در حد سردار عزیز خودمان جواب خواهیم داد. ما هرگز به انتقام کوچک راضی نمی‌شویم و پیراهن سیاه خود را از تنمان درنمی‌آوریم تا انتقام خون شهید والامقام سلیمانی و همراهانش و شهدای حشدالشعبی با انتقام سختی که رهبری فرمودند، گرفته شود.

خدیوی در ادامه افزود: از حرکت بسیار دقیق و روشن مراجع تقلید عراق در تحریم حضور آمریکایی‌ها در این کشور؛ تشکر و حمایت می‌کنیم، چراکه اقدام بسیار مبارکی است و باید در کل جهان اسلام توسعه داده شود. آمریکا و اسرائیل، هیچکدام در منطقه ما جایی ندارند و این فتوای مراجع تقلید باید به ثمر بنشیند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر این‌که دانشگاه و دانشگاهیان وظیفه بسیار سنگینی در این رابطه و همچنین در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب دارند، بیان کرد: باید از این ماجراها، درس بصیرت گرفته و درب مجامعی که حرف از سازش می‌زنند را گل بگیریم. باید محکم و استوار برای بیانیه گام دوم انقلاب و ساختن تمدن اسلامی‌تلاش کنیم.

وی افزود: ما عزت خود را به خون شهید سلیمانی و مدافعان حرم مدیونیم و امروز به وحدت و همدلی نیاز داریم و همه بغض خود را نگه‌ می‌داریم برای روزی که در این خصوص تقابل جدی شود. قطعا امثال شهید سلیمانی چه بصورت بالفعل و چه بالقوه در جهان اسلام حضور دارند و آماده جانفشانی هستند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند