سردار اشتری: خون سردار شهید سلیمانی انقلاب را بیمه کرد/ضربه سخت دشمن از شهادت حاج قاسم

فوریه 14, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، سردار حسین اشتری شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای بخش برزاوند اردستان اظهار داشت: شهید سلیمانی در سال‌های اخیر که استکبار به سرکردگی آمریکا گروه داعش را شکل داده بود توانست باعث سرنگونی حاکمیت داعش در کشورهای اسلامی‌منطقه شود.

وی ضمن اشاره به خدمات خالصانه و مخلصانه سپهبد شهید قاسم سلیمانی به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی‌در طول هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در منطقه افزود: خدمتی که شهید سلیمانی به کشورهای منطقه کرد هیچ شخصیتی تاکنون آن را انجام نداده است .

فرمانده انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران ضمن اشاره ایجاد داعش توسط معاندان و دشمنان اسلام و مسلمانا ابراز داشت: کسانی که در معرض خطر داعش بوده‌اند متوجه می‌شوند که داعش چه خطری داشته و سردار شهید سلیمانی چه خدمت بزرگی انجام داده است.

وی ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد سردار شهید سلیمانی بیان داشت: مکتب شهید سلیمانی طبق سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی‌باید ترویج شود و دیدیم که مردم در شهادت سردار سلیمانی با آرمان حضرت امام خمینی (ره) پیمان بستند.

اشتری با بیان اینکه خون شهید سلیمانی انقلاب را بیمه کرد، تصریح کرد: حیات سردار شهید همچون شهادتش سلیمانی برای کشور امنیت آفرین بود؛ شهدای ما در زمان‌های مختلف به داد ملت ما می‌رسند و ضمن نابودی دشمن موجب امنیت و تقویت روحیه استکبارستیزی ملت می‌شوند.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی از افرادی بود که دشمن هم از زمان حیات و هم شهادتش ضربه خورده است، افزود: اخلاص و ولایتمداری سردار شهید سلیمانی زبان زد خاص و عام بود و همین موضوع باعث شده است تا امروز قبر مطهرش زیارتگاه عاشقان باشد.

فرمانده انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران ضمن اشاره به مهمترین ویژگی شهدای این نظام مقدس تاکید کرد: شهیدان ما هر کدام به طور متوسط سه مرتبه به تبعیت از ولایت در وصیت نامه‌هایشان سفارش کرده‌اند و این مهم علاوه بر نشان دادن اهمیت آن وظبفه ما را سنگین می‌کند.

انتهای پیام/ ۸۰۲/ ع

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند