سردارسعیدی:فعالان مردمی جهاد و شهادت، افسران جبهه فرهنگی کشور هستند

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

معاون امور ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در پنجمین اجلاس سراسری فعالان مردمی‌جهاد و شهادت، در نشست تخصصی یادواره‌ها و محافل شهدا، گفت: افرادی که در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدم بر می‌دارند، افسران جبهه فرهنگی کشور در مبارزه با جنگ نرم دشمن هستند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی‌و امور بین‌الملل موزه انقلاب اسلامی‌و دفاع مقدس، سردار ناصر سعیدی که در موزه دفاع مقدس سخن می‌گفت، افزود: باید ظرفیت شناسی قوانین و مقررات کشور در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مورد بررسی قرار دهیم. افرادی که در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدم بر می‌دارند، افسران جبهه فرهنگی کشور در مبارزه با جنگ نرم دشمن هستند.

سردار سعیدی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره ایثار و شهادت عنوان کرد: حضرت آقا واژه‌های کلیدی درباره شهدا فرموده‌اند.ما نباید بگذاریم نام و یاد شهدا فراموش شود و کسی که در این مسیر حرکت کند در واقع به ملت خدمت کرده است و کسی که در این مسیر سنگ اندازی کند به طور قطع به دشمن خدمت می‌کند.

معاون امور ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح، رسالت افرادی که نام و یاد شهیدان را گرامی‌می‌دارند، را همانند رسالت شهدا دانست و اضافه کرد: زنده نگه داشتن نام شهدا تکلیف و وظیفه سنگینی است که بر دوش ما گذاشته شده است.

وی یادآور شد: حوزه راوی و پدیده زیبای راهیان نور باید سبب تزریق جهادگری شود. جبهه فرهنگی در حقیقت یگان‌های تخصصی برای مقابله با دشمن هستند، به همین دلیل باید نگاه کارشناسانه‌ای به آن داشت.

سردار سعیدی با اشاره به این‌که در جبهه فرهنگی باید برآوردهای کافی صورت گیرد تا سبب شناخت دشمن شود، گفت: یادواره در حقیقت مانوری است که سبب حفظ توان رزمی‌می‌شود.در یادواره‌ها باید هدف گیری درستی بر روی کارهای دشمن صورت گیرد. در یادواره باید دشمن شناسی صورت گیرد.

معاون امور ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح، دشمن شناسی، تعیین اهداف و مانور را از اهداف برگزاری یادواره‌ها برشمرد و اذعان کرد: در حوزه فرهنگی باید نظامات مورد توجه قرار گیرد.یادواره باید نظام جذب داشته باشد، یعنی افکار و باورها را جذب کند، گرایش و همگرایی ایجاد کند.

سردار سعیدی با اشاره به این‌که یادواره باید از ظرفیت مردم استفاده کند، خاطرنشان کرد: ما اگر به روز و به زمان تلاش خود را انجام دهیم، قدرت نفوذ و عملیاتمان افزایش می‌یابد.

وی در ادامه سخنان خود منویات مقام معظم رهبری را جزو تکالیف برشمرد و گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی‌مسیر را به ما نشان داده است.انتظار ما از حوزه‌های مردمی، مطالبه‌گری از نهادهای مسئول است. این مطالبه‌گری نیازمند روحیه جهادی است.

معاون امور ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح در بخش پایانی سخنان خود ظرفیت‌های قانونی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را تشریح کرد و نهادهای مردمی، هیأت‌های مذهبی، کانون‌ها، مراکز فرهنگی و… را از جمله این ظرفیت‌ها برشمرد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند