سالانه بیش از ۱۰ هزار متر فرش در لرستان تولید می‌شود

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: چهار میلیارد و ۸۴۲ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت به قالیبافان استان پرداخت شد.

محمدرضا صفی‌خانی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه چهار میلیارد و ۸۴۲ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت به قالیبافان استان پرداخت شده است، اظهار کرد: این تسهیلات با سود چهار درصد و در سرفصل‌های اشتغال روستایی، پشتیبان، اشتغال فراگیر، مشاغل خانگی مستقل و بنیاد برکت پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه ۱۳۱ نفر و ۱۲۵ کارگاه از این تسهیلات بهره‌مند شده‌اند، ادامه داد:‌ در این مدت ۵۶ مجوز پشتیبان، ۴۳۲۰ مجوز مشاغل خانگی، ۸۰۷ کارت فرش و ۲ جواز تاسیس مجتمع صادر شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بازرسی‌های انجام شده از قالیبافان استان طی ۹ ماهه امسال را ۱۸۹۸ مورد عنوان کرد.

این مسئول با بیان اینکه از مجموع ۲۳ هزار بافنده فرش استان، ۴۷۰۰ نفر بیمه شده‌اند، خاطرنشان کرد: کمبود اعتبار و عدم فعالیت دائم در حوزه فرش‌بافی از اصلی‌ترین دلایل بیمه نشدن تعداد بیشتری از قالیبافان استان است.

صفی‌خانی یادآور شد: سالانه بیش از ۱۰ هزار متر فرش در لرستان تولید می‌شود.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند