ساختمان یک شرکت بیمه‌ای طعمه حریق شد/ نجات ۳۰ نفر + تصاویر

فوریه 4, 2020اخبار روز بیمه

سید جلال ملکی درگفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در نازی‌آباد درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۵:۲۱ امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در منطقه نازی‌آباد، خیابان شهید رجایی (محله هزاردستگاه) به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی ساختمان چهار طبقه اداری متعلق به یکی از شرکتهای بیمه‌ای بود که در طبقه منفی یک آن انباری حدوداً ۱۲۰ متری وجود داشت. 

وی با بیان اینکه از انبار به عنوان محلی برای نگهداری لوازم اسقاطی و بایگانی استفاده می‌شد، گفت: این انبار دچار حریق شده، کاملًا شعله‌ور بود و دود بسیار غلیظی نیز تمام طبقات را فراگرفته و از پنجره‌ها به بیرون می‌زد. 

ملکی افزود: تعدادی از ارباب‌رجوع‌ها در آن لحظه داخل ساختمان حضور داشتند که برخی از آنها از طریق راه‌پله‌ها به بیرون و برخی دیگر به سطح پشت‌بام هدایت داده شدند و در نهایت از طریق نردبان هیدرولیکی به سطح زمین انتقال یافتند. 

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به نجات حدود ۳۰ نفر در این آتش‌سوزی تصریح کرد: یکی، دو نفر از افراد نجات یافته دچار دودگرفتگی و تحویل عوامل اورژانس شدند. 

وی با بیان اینکه گروه‌های دیگر از آتش‌نشانان با حضور در طبقه منفی یک و در میان دود غلیظ اقدام به اطفای حریق کردند، گفت: در حال حاضر آتش خاموش شده و نیروها مشغول لکه‌گیری محل حادثه هستند. 

 

انتهای پیام/

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند