زیرساخت‌های درمانی سمنان تقویت شد/ عدم نیاز به خروج بیماران

اکتبر 22, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حسن سعد الدین پیش از ظهر پنج‌شنبه در جلسه بررسی اقدامات، شرح خدمات و مسائل بیمارستان سینای سمنان، بابیان اینکه این بیمارستان با مشارکت جمعی از پزشکان متعهد استان تأسیس و به بهره‌برداری رسیده است، تأکید کرد: بیمارستان سینا نیاز درمانی خوبی را برطرف می‌کند.

وی افزود: وجود بیمارستان مجهز سینا سبب شده تا بسیاری از اقدامات درمانی که تا پیش‌ازاین در تهران و سایر استان‌ها انجام می‌شد در استان سمنان اجرایی شود.

ارائه خدامت به ۳۵ هزار نفر

رئیس هیئت‌مدیره بیمارستان سینای سمنان نیز، بابیان اینکه این بیمارستان دو سال است که به مردم استان خدمت‌رسانی می‌کند، گفت: در طی مدت فعالیت بیمارستان خصوصی سینا تاکنون ۳۵ هزار  نفر از خدمات مختلف درمانی ، جراحی و سرپایی استفاده کرده‌اند.

رضا همتی با بیان اینکه بازگشت نقدینگی ، مهمترین معضل بیمارستان سینا است، تاکید کرد: مجموع مطالبات بیمارستان سینا از شرکت‌های بیمه گر شش میلیارد تومان است .

وی بابیان اینکه در سال ۹۰ عملیات ساخت بیمارستان سینا با ۶۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری آغاز و اکنون ارزش اعتباری این بیمارستان بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان است، ابراز کرد: این بیمارستان از بدو فعالیت خود با رعایت تمامی‌ضوابط قانونی کشور نسبت به پرداخت حقوق کارکنان و مطالبات دولت اعم از تعهدات بیمه ای و مالیات و .. اقدام و هیچ گونه بدهکاری در این زمینه ندارد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند